Latvijas piesārņotās teritorijas un to attīrīšana ar fitoremediācijas metodi

Pētījuma organizēšana; •Sākotnējā jeb orientējošā izpēte; •Izpēte sanācijai; •Sanācijas darbu organizēšana; •Izpēte pēc sanācijas; •Rezultātu apkopošana / secinājumu izdarīšana / priekšlikumu izstrāde

Projekta ekotehnoloģiskie risinājumi

Piesārņoto vietu sanācijai pasaulē ir attīstītas daudzveidīgas metodes. Pamatā tās var iedalīt divās grupās – in situ un ex situ attīrīšanas metodēs. Raugoties uz piesārņojuma attīrīšanu no daudzveidīgiem skatupunktiem, piemēram, enerģijas patēriņa samazināšana, dabas resursu saglabāšana, atkritumu neradīšana, materiālu atkārtota izmantošana, degradētu vietu atkārtota izmantošana, par ilgtspējīgākām metodēm bieži vien tiek uzskatītas tieši in situ metodes, jo tās nepārceļ problēmu uz citu vietu, bet atjauno resursu tā dabiskajā vidē.

fitoremediacijaDownload
...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Ārsta profesionālā ētikas raksturojums

Ar pārliecību var apgalvot, ka cilvēces rakstītās vēstures laikā un pasaulē, ārsta esamībai vienmēr ir tikusi piešķirta īpaša nozīmība. Cilvēki dodas pie ārsta, lai saņemtu

Working capital management

Rarely are firms started for reasons other than profit. In order to improve the effectiveness of their operations, businesses examine a variety of financial metrics.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.