LATVIJAS RADIO 2 UN RADIO SKONTO RĪTA RAIDĪJUMU DIENASSKĀRTĪBU UN AUDITORIJAS VAJADZĪBU SALĪDZINĀJUMS

LATVIJAS UNIVERSITĀTE
SOCIĀLO ZINĀTŅU FAKULTĀTE
KOMUNIKĀCIJAS STUDIJU NODAĻA
LATVIJAS RADIO 2 UN RADIO SKONTO RĪTA RAIDĪJUMU DIENASSKĀRTĪBU UN AUDITORIJAS VAJADZĪBU SALĪDZINĀJUMS
KURSA DARBS
RĪGA 2021
ANOTĀCIJA
Kursa darba „Latvijas Radio 2 un Radio Skonto rīta raidījumu dienaskārtību un auditorijas vajadzību salīdzinājums” mērķis ir salīdzināt Latvijas Radio 2 un Radio Skonto rīta raidījumu dienaskārtību un noteikt to auditorijas vajadzību apmierinājumu. Darbs balstās uz dienaskārtības, lietojuma un apmierinājuma teorijām.
Darbā izmantotas divas pētniecības metodes - kvantitatīvā kontentanalīze un daļēji strukturētās intervijas.
Kursa darbā secināts, ka Latvijas Radio 2 un Radio Skonto rīta raidījumi pilda gan informējošo, gan izklaidējošo funkciju (tikai katra nedaudz atšķirīga proporcijā un veidā). Lai gan abu radio ziņu izlaidumos auditorija tiek informēta par dažādām ārzemju un vietējām ziņām, par sporta notikumiem un laikapstākļiem, tomēr Radio Skonto vēl ir īpaši aktuāls izklai...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Ārsta profesionālā ētikas raksturojums

Ar pārliecību var apgalvot, ka cilvēces rakstītās vēstures laikā un pasaulē, ārsta esamībai vienmēr ir tikusi piešķirta īpaša nozīmība. Cilvēki dodas pie ārsta, lai saņemtu

Working capital management

Rarely are firms started for reasons other than profit. In order to improve the effectiveness of their operations, businesses examine a variety of financial metrics.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.