LATVIJAS REPUBLIKAS VĀRDĀ

SPRIEDUMS
LATVIJAS REPUBLIKAS VĀRDĀ
Rīgā 1999. gada 1. oktobrī
Lietā nr. 03-05(99)
Rīgā 1999. gada 20. septembrī atklātā tiesas sēdē tika izskatīta lieta„Par Saeimas 1999. gada 29. aprīļa lēmuma par Telekomunikāciju tarifu padomi 1. punkta un 4. punkta atbilstību Latvijas Republikas Satversmes 1. un 57. pantam un citiem likumiem”.
Veicot Latvijas Republikas valdības un “Tilts “Communication” līguma izpildes analīzi, kā arī izvērtējot SIA „Lattelekom” tarifu politikas un Telekomunikāciju tarifu padomes pilnvaroto pārstāvju rīcības atbilstību likuma „Par telekomunikācijām” prasībām (turpmāk – Izmeklēšanas komisija), Saeimas lēmumā tika ietverts sekojošs teksts:
Saeimas lēmuma 1. un 4. punkts nosaka:
„1. Pamatojoties uz „Lattelekom” parlamentārās izmeklēšanas komisijas konstatētajiem likuma „Par telekomunikācijām” un Telekomunikāciju tarifu padomes nolikuma pārkāpumiem, uzdot Ministru kabinetam atcelt Telekomunikāciju tarifu padomes locekļus no amata un mēneša laikā izveidot jaunu Telekom...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Ārsta profesionālā ētikas raksturojums

Ar pārliecību var apgalvot, ka cilvēces rakstītās vēstures laikā un pasaulē, ārsta esamībai vienmēr ir tikusi piešķirta īpaša nozīmība. Cilvēki dodas pie ārsta, lai saņemtu

Working capital management

Rarely are firms started for reasons other than profit. In order to improve the effectiveness of their operations, businesses examine a variety of financial metrics.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.