Latvijas tūrisma produkts un tā virzīšana starptautiskā tūrisma tirgū

SATURS
1. LATVIJAS TŪRISMA NOZARES VISPĀRĪGS RAKSTUROJUMS 5
2. LATVIJAS TŪRISMA PRODUKTA RAKSTUROJUMS 13
2.1. Tūrisma produkta būtības raksturojums no teorētiskā viedokļa 13
2.2. Latvijas tūrisma produkta raksturojums 17
2.3. Latvijas tūrisma produkta virzīšana nozares tirgū 21
SECINĀJUMI UN PRIEKŠLIKUMI 26
IZMANTOTĀS LITERATŪRAS SARAKSTS 28
PIELIKUMI 30
 
IEVADS
Latvijas tūrisma nozare, salīdzinot ar citu valstu tūrisma nozari, nav liela, tomēr valsts mērogā tā sniedz ļoti daudz ieguvumus - gan tiešu, gan netiešus; gan finansiālos, gan sociālos u.c. Tāpat būtiski atzīmēt, ka daudzi nozares eksperti norāda uz Latvijas tūrisma potenciālu (to apliecina Latvijai aprēķinātais reitings, tūrisma nozares SVID analīze, arvien labāki rādītāji, statistika tūrismā jomā, arvien pieaugošā ārzemju un vietējo tūristu interese par dažādiem tūrisma objektiem, produktiem).
Nozares literatūrā jēdziens „tūrisma produkts” tiek skaidrots kā jebkas, kas var tikt piedāvāts tirgū, lai apmierinātu kāda vēlmes u...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Ārsta profesionālā ētikas raksturojums

Ar pārliecību var apgalvot, ka cilvēces rakstītās vēstures laikā un pasaulē, ārsta esamībai vienmēr ir tikusi piešķirta īpaša nozīmība. Cilvēki dodas pie ārsta, lai saņemtu

Working capital management

Rarely are firms started for reasons other than profit. In order to improve the effectiveness of their operations, businesses examine a variety of financial metrics.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.