Ļegendārā VEF meistarkomanda tika izveidota 1958.gadā.

Satura rādītājs
ievads
Sports cilvēkiem sagādā lielu prieku un baudu. Ja kādam sporta veidam grūti piesaistīt atbalstītājus, fanus un skatītājus, bieži pielieto dažādus mārketinga elementi. Zem katra sporta veida pastāv rūpīgi izstrādāti mārketinga plāni, stratēģijas, komunikācija un visādi citi mārketinga elementi, kas palīdz šo fenomenu virzīt pasaules mērogā, gūstot iepriekš neredzētu popularitāti un publicitāti, veidojot sportistu sabiedrību par vienu no elitārākajiem sociālajiem slāņiem.
Prakse parāda, ka nacionālā sporta statusu iegūst tikai tie, kuros valsts komandas ir spējīgas konkurēt plašākā mērogā. Attiecīgi Latvijas ietvaros lielāka popularitāte piemīt tādiem sporta veidiem, kā basketbols un hokejs. Iepriekš Latvijā sporta reklāmai un mārketinga komunikācijai nav tikusi veltīta liela uzmanība, taču pēdējos gados sabiedrības uzmanību nevarēja atstāt vienlīdzīgu basketbola kluba 'VEF Rīga' sporta mārketinga elementi, kuri ir pacēluši šo klubu vēl iepriekš neredzētos līmeņos....

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Ārsta profesionālā ētikas raksturojums

Ar pārliecību var apgalvot, ka cilvēces rakstītās vēstures laikā un pasaulē, ārsta esamībai vienmēr ir tikusi piešķirta īpaša nozīmība. Cilvēki dodas pie ārsta, lai saņemtu

Working capital management

Rarely are firms started for reasons other than profit. In order to improve the effectiveness of their operations, businesses examine a variety of financial metrics.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.