Līderība un organizāciju uzvedība

 
Saturs
Saturs 2
Ievads 3
Līderis nr. 1 4
Līderis nr. 2 6
Līderis nr. 3 7
Kopsavilkums 9
Izmantotās literatūras un avotu saraksts 10
Ievads
Līderis ir cilvēks, kurš ietekmē citus nevis piespiežot, bet pārliecinot. Savukārt, vadītājs ir cilvēks, kurš ir iecelts vadošā amatā un viņam noteiktā grupā ir noteikts statuss. Bieži vien līderis un vadītājs vienā organizācijā nav viens un tas pats cilvēks. Jo vadītājs ir iecelts no augšas, bet par līderi kļūst citu cilvēku simpātiju rezultātā.
Līderi raksturo noteiktas īpašības:

entuziasms- darbība tiek veikta ar lielu baudu, kvēli un dzīvesprieku. Šī ir līderu vispārēja rakstura īpašība
godīgums- īpašība, kas citos cilvēkos izraisa uzticību
sirsnība-pozitīvas emocijas, kas norāda uz patiesu interesi par cilvēkiem vai neviltotu pieķeršanos. Tā iet roku rokā ar cilvēcīgumu, atklājot tādas cilvēka pamatvērtības kā laipnību un uzmanību pret citiem
drosme- prāta un gara stingrība briesmu vai lielu grūtību priekšā, spēj uzņemties risku
saprātīgums-...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Ārsta profesionālā ētikas raksturojums

Ar pārliecību var apgalvot, ka cilvēces rakstītās vēstures laikā un pasaulē, ārsta esamībai vienmēr ir tikusi piešķirta īpaša nozīmība. Cilvēki dodas pie ārsta, lai saņemtu

Working capital management

Rarely are firms started for reasons other than profit. In order to improve the effectiveness of their operations, businesses examine a variety of financial metrics.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.