Lietišķā saskarsme M.D 2510 (Gatavs darbs pielikumā)

1. Formulējiet, kas ir lietišķās komunikācijas pārkāpums! Veidojiet TOP 10 savas (topošās) profesijas lietišķās komunikācijas pārkāpumus! Komentējiet savu sarakstu – kāpēc tieši šie pārkāpumi, vai pastāv iespējas uzlabot situāciju, kā?
2. Izpētiet Smarthr.lv vietnes piedāvātās publikācijas sadaļā „Lasītava” (http://smarthr.lv/lastava), īpašu uzmanību pievēršot rakstiem, kas ir saistīti ar lietišķās komunikācijas problēmām! Kurus no rakstiem Jūs vēlētos īpaši izcelt? Kāpēc? Izveidojiet to rakstu/blogu TOP10, kurš būtu obligāti izlasāms vadības/personālvadības speciālistam! Vai valsts iestādes personāladības speciālstam un mazo un vidējo uzņēmumu personālvadītājiem šie saraksti būs vienādi? Kāpēc?
3. Izlasiet mācību grāmatas „Communicating in the 21st Century” nodaļu „Network roles” nodaļu (PP. 586-587) un/vai „Коммуникации в организации” nodaļu “Коммуникационные сети в организации” (СС. 66-71) [grāmatas pievienotas šim mājasdarbam pdf formātos]. Raksturojiet organizācijas komunikācijas ...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.