Lietišķā saskarsme M.D 2510 (Gatavs darbs pielikumā)

1. Formulējiet, kas ir lietišķās komunikācijas pārkāpums! Veidojiet TOP 10 savas (topošās) profesijas lietišķās komunikācijas pārkāpumus! Komentējiet savu sarakstu – kāpēc tieši šie pārkāpumi, vai pastāv iespējas uzlabot situāciju, kā?
2. Izpētiet Smarthr.lv vietnes piedāvātās publikācijas sadaļā „Lasītava” (http://smarthr.lv/lastava), īpašu uzmanību pievēršot rakstiem, kas ir saistīti ar lietišķās komunikācijas problēmām! Kurus no rakstiem Jūs vēlētos īpaši izcelt? Kāpēc? Izveidojiet to rakstu/blogu TOP10, kurš būtu obligāti izlasāms vadības/personālvadības speciālistam! Vai valsts iestādes personāladības speciālstam un mazo un vidējo uzņēmumu personālvadītājiem šie saraksti būs vienādi? Kāpēc?
3. Izlasiet mācību grāmatas „Communicating in the 21st Century” nodaļu „Network roles” nodaļu (PP. 586-587) un/vai „Коммуникации в организации” nodaļu “Коммуникационные сети в организации” (СС. 66-71) [grāmatas pievienotas šim mājasdarbam pdf formātos]. Raksturojiet organizācijas komunikācijas ...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Valsts uzdevumi un funkcijas. 39.v.

Valsts uzdevums – pienākums, kurš jāveic valstij Valsts funkcija – darbība, ar kuru tiek veikts kāds konkrēts valsts uzdevums. Lielākā daļa par valsts uzdevumiem atzīst:

Iegūstiet piekļuvi visiem +5000 izpildītiem mācību darbiem.

Par 9.90 € jūs varat:
– Pārskatīt visas mūsu arhīvā pieejamās lapas.
– Lejuplādēt jebkurus 10 failus.

Piekļuve būs aktīva 24 stundas.

Jūs varat veikt maksājumu ar jebkuru bankas karti.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.