Likumdošana, kas reglamentē sanitārās prasības viesmīlības un ēdināšanas uzņēmumos

MK noteikumi Nr. 269 “Higiēnas prasības pārtikas apritē” (2004. gada 8. aprīlī)
Pastāsta par to, kādas higiēnas prasības jāievēro uzņēmumiem, kas sagatavo, uzglabā, izplata, piegādā patērētājiem pārtiku. Aprakstītas nepieciešamās prasības, kas jāievēro telpās, kurās tiek apstrādāta, pārstrādāta vai piedāvāta pārtika, atsevišķi noteikumi par telpām, kurās periodiski notiek ēdināšana. Higiēnas prasības priekšmetiem, materiāliem un iekārtām, ar kurām tiek apstrādāts, pagatavots ēdiens. Īsti pastāstīts par to, ko darīt ar pārtikas atkritumiem, kādai jābūt ūdensapgādei, prasības personālam, pārtikas produktiem.

MK noteikumi Nr. 545 “Pārtikas apritē nodarbināto personu apmācības kārtība pārtikas higiēnas jomā” (2015. gada 29. septembrī)

Par to, kādā veidā tiek apmācīti pārtikas jomas darbinieki par higiēnu, kādiem darbiniekiem konkrēti tas nepieciešams. Par mācību kursu "Minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā", tā programmu, pasniedzējiem un apliecības izsniegšanu.

MK noteikumi Nr....

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.