“Limuzīns Jāņu nakts krāsā”

Latvijā tāpat kā daudzās Eiropas valstīs valstiskā mērogā svarīga ir tieši nacionālo filmu industrijas attīstība un pastāvēšana. Nacionālais kino ir daļa no nacionālās kultūras. Arī Latvijā ir autoru kino tradīcijas. Diemžēl saistībā ar pašreizējo ekonomisko situāciju Latvijā un finansējuma samazinājumu Nacionālajam kino centram pietrūkst līdzekļu, lai atbalstītu visus pieteiktos projektus. Tiek rīkoti konkursi un valsts finansējumu iegūst tikai labākie projekti. Lai nodrošinātu savu ideju īstenošanu un nebūtu spiestas aiziet no filmu industrijas, lielākā daļa Latvijas filmu studiju savu eksistenci nodrošina darbojoties reklāmas tirgū, sniedzot kādus pakalpojumu vai arī piesaista investorus un meklē sponsorus mākslas cienītāju lokā.
Režisors J.Streičs kā daudzu starptautisko filmu festivālu dalībnieks un laureāts godam nes Latvijas valsts vārdu pasaulē attiecībā uz mākslas kino jomu. Viņa profesionālā izaugsme, ...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.