Mājas uzdevums 0623202201

Mājas uzdevums

Izstrādāt aptauju atbilstoši noteiktai problēmai. Izmantot dažādu jautājumu veidus.

Sociālā problēma – emocionālā un fiziskā vardarbība skolās. Tiek aptaujāts tieši cilvēks, kas ir bijis agresors skolas laikos, lai labāk izprastu iemeslus un varētu strādāt tieši ar to, lai novērstu bērnu vardarbīgumu pret citiem.
Labdien! Šodien Jūs piedalāties brīvprātīgā aptaujā par Jūsu vardarbīgo uzvedību skolas laikos. Lai cik ļoti nepatīkami būtu to darīt dažkārt, lūgums atbildēt tikai godīgi un izvērsti, tas ir vajadzīgs, lai veiktu detalizētu apskatu šajā problēmā un, iespējams, palīdzētu to novērst vai samazināt.
Sākumā apskatīsim Jūsu bērnības apstākļus.

Pastāstiet, lūdzu, kāda bija Jūsu bērnība ārpus skolas – kādos apstākļos Jūs uzaugāt, kā pret Jums izturējās katrs no Jūsu vecākiem vai citiem pieaugušajiem, kas bieži ar Jums pavadīja laiku, pieskatīja.
Vai kādam no šiem pieaugušajiem bija atkarības vai vardarbīga attieksme pret citiem vai Jums?
Ar kādām emocijām, sajūtām J...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Литература (Русская) 19.07.2022

Задание 1. Метафоры Т. Толстой позволяют читателю пофантазировать, повспоминать, пофилософствовать. Из подчеркнутого предложения во втором фрагменте выпиши метафору и поясни ее образный смысл. И вот

Fizika mājasdarbs 07162202

  Uzdevums.   …. 2. uzdevums. ….. 4. uzdevums. F1=80N; l1=4 cm L2 =32 cm F2l2=F1l1 F2*32= 80*4 F2 = 80 x 4 / 32

Imants Ziedonis. EPIFĀNIJAS.

Imants Ziedonis. EPIFĀNIJAS. Pastāvīgais darbs literatūrā 12.klasei Uzraksti, kuras I. Ziedoņa epifānijas esi izlasījis un formulē katras izlasītās epifānijas tematu! (5 p.) Mini būtiskākās atziņas,

Ķīmija 062022

  Uzdevums. Metāls Kālijs Alumīnijs Dzelzs Varš Zelts Siltumvadītājspēja(W/(mK)) 100 239 80 386 310 Elektrovadītspēja(secībā, sākot no labākās) 4. 3. 5. 1. 2. Cietība(Mosa skala)

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.