Makroekonomika. 1.variants. Eksāmens.

1.variants
Makroekonomika
Eksāmens
Vērtējums: 10-70 punkti; 9-no 67 līdz 69 punkti; 8- no 63 līdz 66 punktiem; 7- no 55 līdz 62 punktiem; 6-no 49 līdz 54; 5- no 43 līdz 48 punktiem; 4- no 35 līdz 42 punktiem; kontroldarbs nav ieskaitīts, ja rezultāts ir zem 35 punktiem.
Punktu skaits:
Atzīme:
1. Pieņemam, ka valstī nav nevienas kredīta iestādes un skaidrā nauda ir 2000€. Tiek atvērta Pirmā banka. Iegrāmatojiet šo summu bankas rēķinā. Aizpildiet tabulu (2 punkti).
Pirmā banka

Aktīvi, 2000 €

Pasīvi, 0 €

Rezerves

Ieguldījumi

Banka atstāj visu naudu rezervē. Tas (ietekmē/ tas neietekmē) naudas piedāvājumu valstī. Svītrojiet iekavās nepareizo atbildi (1 punkts).
Rezervju norma piemērā ir 5 %. Banka izsniedz maksimāli lielu kredītu, ņemot vērā noteikto rezervju normu. Iegrāmatojiet šīs summas bankas rēķinā. Aizpildiet tabulu (2 punkti).
Pirmā banka

Aktīvi, 100 €

Pasīvi, 1900 €

Rezerves

Ieguldījumi

Naudas piedāvājums ir palielinājies līdz 2100 € apjomā (1 punkt...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Viedie materiāli

Ievads Pēdējo desmit gadu laikā tehnoloģijas attīstās arvien straujāk un mērķtiecīgāk, cilvēku vajadzības un pieprasījums produktu/pakalpojumu unikalitātei, produktivitātei un izmantošanai kļūst arvien kompleksāks, daudzdimensionālāks. Tas

Sociāli emocionālā mācīšanās skolās

Pedagogi, vecāki un politikas veidotāji ir vienisprātis, ka izglītībā jākoncentrējas uz būtisku sociālo un emocionālo spēju atbalstīšanu, lai palīdzētu bērniem veiksmīgi orientēties pasaulē. Šis plašais

Saudzezim dabu

Ievads Viens no galvenajiem skolotāja uzdevumiem ir attīstīt izziņas interesi par mācību priekšmetu. Šo interesi var veicināt, izmantojot dažādas klases un ārpusklases aktivitātes. Spēļu uzdevumi

Iegūstiet piekļuvi visiem +5000 izpildītiem mācību darbiem.

Par 9.90 € jūs varat:
– Pārskatīt visas mūsu arhīvā pieejamās lapas.
– Lejuplādēt jebkurus 10 failus.

Piekļuve būs aktīva 24 stundas.

Jūs varat veikt maksājumu ar jebkuru bankas karti.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.