Makroekonomika. 1.variants. Eksāmens.

1.variants
Makroekonomika
Eksāmens
Vērtējums: 10-70 punkti; 9-no 67 līdz 69 punkti; 8- no 63 līdz 66 punktiem; 7- no 55 līdz 62 punktiem; 6-no 49 līdz 54; 5- no 43 līdz 48 punktiem; 4- no 35 līdz 42 punktiem; kontroldarbs nav ieskaitīts, ja rezultāts ir zem 35 punktiem.
Punktu skaits:
Atzīme:
1. Pieņemam, ka valstī nav nevienas kredīta iestādes un skaidrā nauda ir 2000€. Tiek atvērta Pirmā banka. Iegrāmatojiet šo summu bankas rēķinā. Aizpildiet tabulu (2 punkti).
Pirmā banka

Aktīvi, 2000 €

Pasīvi, 0 €

Rezerves

Ieguldījumi

Banka atstāj visu naudu rezervē. Tas (ietekmē/ tas neietekmē) naudas piedāvājumu valstī. Svītrojiet iekavās nepareizo atbildi (1 punkts).
Rezervju norma piemērā ir 5 %. Banka izsniedz maksimāli lielu kredītu, ņemot vērā noteikto rezervju normu. Iegrāmatojiet šīs summas bankas rēķinā. Aizpildiet tabulu (2 punkti).
Pirmā banka

Aktīvi, 100 €

Pasīvi, 1900 €

Rezerves

Ieguldījumi

Naudas piedāvājums ir palielinājies līdz 2100 € apjomā (1 punkt...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Ārsta profesionālā ētikas raksturojums

Ar pārliecību var apgalvot, ka cilvēces rakstītās vēstures laikā un pasaulē, ārsta esamībai vienmēr ir tikusi piešķirta īpaša nozīmība. Cilvēki dodas pie ārsta, lai saņemtu

Working capital management

Rarely are firms started for reasons other than profit. In order to improve the effectiveness of their operations, businesses examine a variety of financial metrics.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.