Makroekonomika 17.10 (Gatavs darbs pielikumā)

Makroekonomika

1.jautājums (makroekonomiskās likumsakarības):Kāda sakarība pastāv starp nodokļu likmi (t) un bezdarba līmeni (u)?Atspoguļojiet to ar loģiskās ķēdes palīdzību!t

2.jautājums (patēriņš, uzkrājumi):Kādi faktori (izņemot ienākumus) nosaka mājsaimniecību patēriņu (nosauciet vismaz3) un raksturojiet vienu pozitīvi un vienu negatīvi ietekmējošo faktoru (pēc izvēles)?

jautājums (patēriņš, uzkrājumi):Atspoguļot grafiski patēriņa funkciju vienkāršā ekonomikā, ja zināms, kaMPC ir 0,75, un autonomais patēriņš ir 120! Aprēķiniet, pie kāda ienākumulīmeņa (Y) mājsaimniecību patēriņa izdevumi būs divas reizes mazāki parienākumiem!jautājums (patēriņa un uzkrājumu funkcija):Dota patēriņa funkcija (mēnesim): C=120+0,8YD. Uzrakstiet uzkrājumufunkciju un aprēķiniet, cik lielam jābūt tekošajam ienākumam (Y), laimājsaimniecību uzkrājumi būtu 500 EUR/mēn, ja zināms, ka nodokļosjāmaksā 25% no tekošā ienākuma, bet pabalsti netiek saņemti.jautājums (preču tirgus līdzsvara modelis, multip...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Valsts uzdevumi un funkcijas. 39.v.

Valsts uzdevums – pienākums, kurš jāveic valstij Valsts funkcija – darbība, ar kuru tiek veikts kāds konkrēts valsts uzdevums. Lielākā daļa par valsts uzdevumiem atzīst:

Iegūstiet piekļuvi visiem +5000 izpildītiem mācību darbiem.

Par 9.90 € jūs varat:
– Pārskatīt visas mūsu arhīvā pieejamās lapas.
– Lejuplādēt jebkurus 10 failus.

Piekļuve būs aktīva 24 stundas.

Jūs varat veikt maksājumu ar jebkuru bankas karti.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.