Mana pedagoģiska koncepcija bērnu sagatavošanā skolai

Rīga 2017

Nosacījumu aspekts

Komentārs

Iekšējie nosacījumi

Bērnu skaits uz 1 pedagogu

Optimālais bērnu skaits (2-3g.) grupa-6 bērni uz 1 pedagogu; (3-4g.) grupa- 8 bērni; (4-5g.) grupa- 10 bērni; (5-6g.) grupa- 12-14 bērni;
(6-7g.) grupa- 14-16 bērni. Tad varētu atbalstīt bērnu, ievērot katrā bērna individuālas īpašības.

Sagatavošanas laiks

Viss ir atkarīgs no skolotāja pieredzes, bet jābūt vairāk nekā 4 stundas sagatavošanai nedēļa bez bērniem. Katru dienu min viena vesela stunda, kā mūsu kolēģiem no Skandināvijas valstij.

Sadarbība ar kolēģiem

Kolektīvam jābūt laipnam viens pret otru, jāveido kopīgo materiālo bāzi, būt aktīviem, radošiem, uzklausīt jaunas idejas. Ja vienā grupā ir 2 skolotāji, tad jāstrādā kopā, jāatbalsta viens otru.

Sadarbība ar vecākiem

Svarīgi, lai vecāki piedalījās bērna dārza dzīvē. Tas patīk visiem, kad mūsu dārziņa notiek semināri vecākiem, kur piedalās visi, bērni un vecāki ir vienmēr iedvesmoti no pavadīta laika un visi ieg...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.