Manas darba iespējas 21.gadsimtā Eseja

Manas darba iespējas 21.gadsimtā
Darbs! Kas slēpjas aiz šī vārda? Darbs ir pamats cilvēka dzīvei, izdzīvošanai un labklājībai. Pasaulē nekas nenāk tā pat vien. Iztiku ir jānopelna ar savu darbu. Gadsimtiem ejot, mainās darba formas, iespējas, apstākļi, bet nemainās pats darbs. Kā saka ”Kas nestrādā tas neēd” vai ”Cilvēks dzīvo no sava darba augļiem”
Kā jau noskaidrojām iepriekš, cilvēkiem darbs ir vajadzīgs, lai pilnvērtīgi dzīvotu šajā pasaulē. Man vēl svarīgāk, lai dzīvotu un strādātu ne tikai šajā pasaulē, bet arī šajā valstī, kur es dzīvoju. Šobrīd es mācos vienpadsmitajā klasē un man ne prātā neienāca doma pēc izglītošanos doties prom uz ārvalstīm. Es arī nebiju aizdomājusies izvēlēties sev tikai to profesiju, kurā es varētu nopelnīt lielu atalgojumu. Manas prioritātes ir izvēlēties sev tādu profesiju, darbu, kuru man būtu patīkami darīt, darbu, kurā es varētu ieguldīt savu talantu un īpašības, kas manī ir ieliktas jau no dzimšanas. Pagaidām nevarētu iedomāties, ka varētu izglītot...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.