Manas darba vietas izvērtējums

Manas darba vietas izvērtējums

Darba vietas vispārīgs raksturojums.

Darba vieta: Valsts sporta medicīnas centra Antidopinga nodaļa (Valsts sporta medicīnas centra (VSMC) struktūrvienība).
VSMC darbība: valsts medicīnas iestāde, kas sportistiem un bērniem ar paaugstinātu fizisko slodzi līdz 18 gadiem veic fiziskās veselības aprūpi. Centra darbības mērķis: nodrošināt iedzīvotāju (tajā skaitā sportistu un bērnu ar paaugstinātu fizisko slodzi) fiziskās veselības aprūpi un regulēt fiziskās veselības aprūpes pasākumu īstenošanu. Valsts sporta medicīnas centra Antidopinga nodaļa ir VSMC struktūrvienība, kurai Saskaņā ar Ministru kabineta 2012. gada 4. decembra noteikumiem Nr.821 “Valsts sporta medicīnas centra nolikums” ir deleģētas šadas funkcijas:

Sniegt valsts pārvaldes institūcijām informatīvu atbalstu iedzīvotāju fiziskās veselības aprūpes un sporta politikas īstenošanā;
Veikt doping kontroli un citus pasākumus saskaņā ar antidopinga konvencijām;
Sniegt valsts un pašvaldību iestādēm, ...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.