Mans iemīļotais aktieris Kristofers Evanss (Christopher Evans)

 
Šodien es gribētu pastāstīt par vienu no maniem iemīļotākajiem aktieriem, kurš ir Kristofers Evanss (Christopher Evans).
Amerikāņu aktieris, dzimis Bostonā 1981. gadā, līdz šim momentam ir spēlējis 41 filmā. Pasaules slavu viņam atnesa "Amerikas kapteiņa" loma Marvel kinematogrāfiskajā pasaulē. Kaut gan man viņš patiešām patīk tieši Marvel pasaulē, vēl viena loma, kuru es uzskatu par spilgtāko ir Rensoma Draisdeila loma filmā “Uz nažiem”, kura iznāca pavisam nesen – 2019. gadā beigās. Man iepatīkas šī filma, jo tas ir detektīvstāsts, kurā visi aktieri spēja paradīt sevi neparastā lomā. Tieši šajā filmā Kristofers Evanss parādīja sevi ļoti neparastāj lomā.
Tā kā es skatījos vairākas filmas ar Evansu, es varu secināt, ka viņš patiešām izjūt savu lomu, pilnībā novērtējot, kā viņa tēlam vajadzētu uzvesties. Viņu var nosaukt par sirsnīgu un kaislīgu aktieri. Manuprāt, skatoties filmas ar Kristoferu Evansu, var redzēt, ka viņam patīk spēlēt “labu” varoni, kurš būtībā rīkojas tikai pēc sird...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.