Mantojuma tiesībās (Atbildēs pielikumā)

Praktiskie uzdevumi jāanalizē, jāskaidro un ar likumu jāpamato.

uzdevums.Autoavārijā gāja bojā vīrs. Sievai pēc 2 mēnešiem piedzima bērns, bet pēc3 stundām nomira.Vīra brālis pieprasīja noteikt viņam pienākošos mantojuma daļu, jolaulātajiem citu lejupējo mantinieku nebija.Kam tiesības saņemt mantojumu?uzdevums.Dažas dienas pēc Ilzes Lejiņas nāves, nomira viņas vīrs Kārlis Pakalns.Tiesā griezās Andris Lejiņš ar iesniegumu par adopcijas fakta konstatēšanuun apstiprināšanu mantojuma tiesībās uz Ilzes lejiņas un Kārļa pakalnaatstāto mantojumu. Andris Lejiņš (mirušās Ilzes Lejiņas dēls) paskaidroja, kaKārlis Pakalns viņu adoptējis, bet dokumenti gājuši bojā ugunsgrēkā.Pret Andra Lejiņa prasību iebilda Kārļa Pakalna meita Velta Pakalna, kurapretendēja uz sava tēva Kārļa Pakalna un Ilzes Lejiņas atstāto mantojumu(Ilze Lejiņa esot viņu adoptējusi, bet dokumenti par adopciju esot pazuduši).Tiesa konstatēja, ka Ilze Lejiņa ir adoptējusi Kārļa Pakalna meitu VeltuPakalnu. Andra Lejiņa Adopcija...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Valsts uzdevumi un funkcijas. 39.v.

Valsts uzdevums – pienākums, kurš jāveic valstij Valsts funkcija – darbība, ar kuru tiek veikts kāds konkrēts valsts uzdevums. Lielākā daļa par valsts uzdevumiem atzīst:

Iegūstiet piekļuvi visiem +5000 izpildītiem mācību darbiem.

Par 9.90 € jūs varat:
– Pārskatīt visas mūsu arhīvā pieejamās lapas.
– Lejuplādēt jebkurus 10 failus.

Piekļuve būs aktīva 24 stundas.

Jūs varat veikt maksājumu ar jebkuru bankas karti.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.