Mārketinga komunikācijas plāns.

Mārketinga plāna objekta definīcija.
Mārketinga komunikācijas mēŗķi.
Šajā darbā tiek izstrādāts mārketinga komunikācijas plāns “Bertoni” bērnu auto sēdeklīšu līnijai “Bertoni Teddy” 15-36kg. Darba autors izvēlējās šo preci, tāpēc ka bērnu auto sēdeklīši būs pieprasīta praktiski vienmēr, protams, ja netiks izgudrota kāda labāka alternatīva. Šī prece izceļas ar spilgtām krāsām un izcilu kvalitāti, par salīdzinošu zemu cenu. Preces izplatītājs ir babystore.lv, kurš jau 5 gadus sekmīgi piedāvā preces bērniem Latvijas tirgū. Mārketinga komunikācijas mērķis ir iepazīstināt patērētājus ar šo preci, piesaistīt, pēc iespējas, plašāku pircēju loku, paaugstināt pārdošanas apjomus.
Mārketinga komunikācijas plāna laika periods.
Sakarā ar to, kad tirgū notiek bieža sortimenta maiņa, atkarībā no pieprasījuma, komunikācijas plāns tiek izstrādāts uz trijiem mēnešiem no 01.06.2016. līdz 31.08.2016.
Kopējais mārketinga komunikāciju programmas apraksts
Bērnu auto sēdeklīši „Bertoni” tiek ražoti sakarā ar ...

Citi darbi šajā kategorijā

Sociālā stratifikācija

Sociālā stratifikācija Anotācija 2 Ievads 4 1. Sociālās stratifikācijas jēdziens un būtība 5 2. Stratifikācijas kritēriji 6 3. Sociālās stratifikācijas sistēmas 8 4. Nozīmīgākās stratifikācijas

The Organisation for Economic Cooperation and Development

https://www.researchgate.net/publication/237297172_The_Organisation_for_Economic_Cooperation_and_Development_OECD GLOBAL MONITOR The Organisation for Economic Cooperation and Development RICHARD WOODWARD The Organisation for Economic Co-operation and Development (OECD) is frequently cited as one

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.