Mārketinga komunikācijas plāns.

Mārketinga plāna objekta definīcija.
Mārketinga komunikācijas mēŗķi.
Šajā darbā tiek izstrādāts mārketinga komunikācijas plāns “Bertoni” bērnu auto sēdeklīšu līnijai “Bertoni Teddy” 15-36kg. Darba autors izvēlējās šo preci, tāpēc ka bērnu auto sēdeklīši būs pieprasīta praktiski vienmēr, protams, ja netiks izgudrota kāda labāka alternatīva. Šī prece izceļas ar spilgtām krāsām un izcilu kvalitāti, par salīdzinošu zemu cenu. Preces izplatītājs ir babystore.lv, kurš jau 5 gadus sekmīgi piedāvā preces bērniem Latvijas tirgū. Mārketinga komunikācijas mērķis ir iepazīstināt patērētājus ar šo preci, piesaistīt, pēc iespējas, plašāku pircēju loku, paaugstināt pārdošanas apjomus.
Mārketinga komunikācijas plāna laika periods.
Sakarā ar to, kad tirgū notiek bieža sortimenta maiņa, atkarībā no pieprasījuma, komunikācijas plāns tiek izstrādāts uz trijiem mēnešiem no 01.06.2016. līdz 31.08.2016.
Kopējais mārketinga komunikāciju programmas apraksts
Bērnu auto sēdeklīši „Bertoni” tiek ražoti sakarā ar ...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Argumentētā eseja “Dzīves mirkļi”

Ikviena cilvēka dzīves ceļā tiek piedzīvoti neskaitāmi mirkļi – prieki, bēdas, pārbaudījumi, uzvaras un sakāves mirkļi. Šie mirkļi var būt nelieli pārdzīvojumi vai lieli notikumi,

 Anglicismi latviešu valodā

Ievads Gan Satversme, gan augstākā līmeņa politikas plānošanas dokumentos ir uzsvērta latviešu valodas nozīme. Nacionālā attīstības plānā latviešu valoda tiek raksturota kā “būtisks resurss indivīda

Iegūstiet piekļuvi visiem +5000 izpildītiem mācību darbiem.

Par 9.90 € jūs varat:
– Pārskatīt visas mūsu arhīvā pieejamās lapas.
– Lejuplādēt jebkurus 10 failus.

Piekļuve būs aktīva 24 stundas.

Jūs varat veikt maksājumu ar jebkuru bankas karti.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.