Mārketinga stratēģijas nozīme uzņēmumu darbībā

Mārketinga stratēģijas nozīme uzņēmumu darbībā

Neatkarīgi no uzņēmuma darbības veida un darbības ilguma (tikko uzsācis darbību vai jau ilgstoši strādājošs uzņēmums) ikvienam ir jāsaskaras ar jautājumiem, uz kuriem jāatbild, lai spētu produktīvi un rentabli darboties tirgū, atrisinātu tirgus un ārējās vides radītās problēmas,[1] piemēram, konkurenci.
Konkurence uzņēmējdarbībā ir viens būtiskākajiem faktoriem, kas nosaka, virza un attīsta uzņēmuma spēju pielāgot savu darbību konkurences prasībām un turpināt sekmīgi attīstīties mainīgajos un dinamiskajos tirgus ekonomikas apstākļos[2]. Vispārīgi konkurencei var izdalīt noteiktus veidus (sk. ..att.), tomēr autors vēlētos uzsvērt, ka šis jēdziens ir ļoti daudzšķautnains un plašs – skatījums uz to ir atšķirīgs, tai var izdalīt šādus veidus:

vispārējā konkurence, vajadzību un vēlmju konkurence, produktu veidu konkurence, preču marku konkurence,[3]
preču zīmju līmenis, konkurence nozares līmenī, konkurence starpnozaru līmenī, vispārējs konk...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Valsts uzdevumi un funkcijas. 39.v.

Valsts uzdevums – pienākums, kurš jāveic valstij Valsts funkcija – darbība, ar kuru tiek veikts kāds konkrēts valsts uzdevums. Lielākā daļa par valsts uzdevumiem atzīst:

Iegūstiet piekļuvi visiem +5000 izpildītiem mācību darbiem.

Par 9.90 € jūs varat:
– Pārskatīt visas mūsu arhīvā pieejamās lapas.
– Lejuplādēt jebkurus 10 failus.

Piekļuve būs aktīva 24 stundas.

Jūs varat veikt maksājumu ar jebkuru bankas karti.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.