Mārketinga stratēģijas nozīme uzņēmumu darbībā

Mārketinga stratēģijas nozīme uzņēmumu darbībā

Neatkarīgi no uzņēmuma darbības veida un darbības ilguma (tikko uzsācis darbību vai jau ilgstoši strādājošs uzņēmums) ikvienam ir jāsaskaras ar jautājumiem, uz kuriem jāatbild, lai spētu produktīvi un rentabli darboties tirgū, atrisinātu tirgus un ārējās vides radītās problēmas,[1] piemēram, konkurenci.
Konkurence uzņēmējdarbībā ir viens būtiskākajiem faktoriem, kas nosaka, virza un attīsta uzņēmuma spēju pielāgot savu darbību konkurences prasībām un turpināt sekmīgi attīstīties mainīgajos un dinamiskajos tirgus ekonomikas apstākļos[2]. Vispārīgi konkurencei var izdalīt noteiktus veidus (sk. ..att.), tomēr autors vēlētos uzsvērt, ka šis jēdziens ir ļoti daudzšķautnains un plašs – skatījums uz to ir atšķirīgs, tai var izdalīt šādus veidus:

vispārējā konkurence, vajadzību un vēlmju konkurence, produktu veidu konkurence, preču marku konkurence,[3]
preču zīmju līmenis, konkurence nozares līmenī, konkurence starpnozaru līmenī, vispārējs konk...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Ārsta profesionālā ētikas raksturojums

Ar pārliecību var apgalvot, ka cilvēces rakstītās vēstures laikā un pasaulē, ārsta esamībai vienmēr ir tikusi piešķirta īpaša nozīmība. Cilvēki dodas pie ārsta, lai saņemtu

Working capital management

Rarely are firms started for reasons other than profit. In order to improve the effectiveness of their operations, businesses examine a variety of financial metrics.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.