Metodoloģija bioekonomikas ilgtspējības novērtējumam (Teorija)

Metodoloģijas apraksts
Līdz šim bioekonomikas ilgtspējas novērtēšanā ir izmantotas dažādas metodes un paņēmieni, taču tajās ir novērojamas nozīmīgas nepilnības un trūkumi attiecībā uz bioekonomikas sociālajām un vides kategorijām, lielākoties bioekonomikas attīstība ir novērtēta izmantojot ekonomiskus rādītājus. Bieži vien dažādu valstu izstrādātajās metodoloģijās izmantotie rādītāji bioekonomikas ilgtspējas novērtēšanai ir sadalīti nevienmērīgi starp dažādiem principiem un kritērijiem, piemēram, apskatot galvenokārt vides ilgtspējības kritērijus, bet mazāk sociālās un ekonomiskās ilgtspējības kritērijus. Līdz ar to rodas nepieciešamība pēc metodoloģijas, kas sniegs pilnvērtību un vispusīgu bioekonomikas ilgtspējības novērtējumu iekļaujot gan sociālos, gan ekonomiskos, gan vides aspektus.
Pāreja uz bioekonomiku bieži ir saistīta ar virkni ekonomisku, vides un sociālu ieguvumu; tomēr bioekonomika pati par sevi nav ilgtspējīga. Vairāki vides un sociāli ekonomiskie riski var mazināt bioek...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

3parbaudes_darbs_komerctiesības (Gatavs darbs pielikumā)

Eksāmena uzdevums Atbildēt uz jautājumiem (ar piemēriem): Konkludentu darbības pielietošana komerciālas attiecībās? Kas ir „džentlmeņu vienošanās”? Kādas ir atšķirības starp autorlīgumu un “parastu” komerclīgumu? Izstrādāt (modelēt)

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.