Miega līdzekļu nozīmēšanas tendences

MAĢISTRA DARBS
Miega līdzekļu nozīmēšanas tendences
Abstrakts
Ievads. Mūsdienās ar miega traucējumiem sirgst arvien vairāk cilvēku, tāpēc aktuāls kļūst jautājums par mēķtiecīgu miega traucējumu diagnostiku un multidisciplināru miega traucējumu ārstēšanu, ietverot atbilstošu farmakoloģisku un nefarmakoloģisku ārstēšanu.
Darba mērķis. Maģistra darbs “Miega līdzekļu nozīmēšanas tendences” tika izveidots ar mērķi izvērtēt miega traucējumu ārstēšanas paradumus.
Materiāli un metodes. Maģistra darbs sastāv no 2 daļām - teorētiskās un praktisās. Teorētiskā darba daļa tika izveidota, pielietojot literatūru latviešu un angļu valodā. Praktiskā darba daļa tika realizēta kā kvantitatīvs šķērsgrizuma pētījums, kura ietvaros tika izveidotas 3 anketas. Praktiski strādājoši medicīnas un farmācija nozares speciālisti (ģimenes ārsti, psihiatri, farmaceiti) aizpildīja anketas, kuru rezultāti tika apkopoti, attēloti grafiski un analizēti. Datu apstrādei tika pielietota „Microsoft Excel” programma.
Rezultāt...

Citi darbi šajā kategorijā

  IEVADS Cilvēku tirdzniecība ir ne tikai Latvijas, bet arī pasaules aktuāls tiesību jautājums, jo, kā ir norādījusi arī vienīgā sieviešu tiesību aizstāvības organizācija Latvijā

TIESISKO ATTIECĪBU VEIDI

TIESISKO ATTIECĪBU VEIDI SATURS IEVADS 3 1.TIESISKO ATTIECĪBU JĒDZIENS UN ELEMENTI 4 2.TIESISKO ATTIECĪBU VEIDI 6 IEVADS Nevienas valsts tiesību sistēma nav iedomājama bez tiesiskajām

Шкала тревоги Спилбергера (3 darbi pielikumā)

Шкала самоуважения Розенберга – старейший инструмент измерения уровня самоуважения, до сих пор широко востребованный в социопсихологических исследованиях. Шкала самоуважения Розенберга измеряет самооценку с помощью десяти

«publiskais Iepirkums valsts iestadēs»

  Saturs Ievads 7 1.Publiskā iepirkuma jēdziens, būtība, principi, mērķi 9 1.1. „Publisko iepirkumu” jēdziena pētījums 9 1.2. Publisko iepirkumu mērķi un pamatprincipi 11 2.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.