Miega līdzekļu nozīmēšanas tendences

MAĢISTRA DARBS
Miega līdzekļu nozīmēšanas tendences
Abstrakts
Ievads. Mūsdienās ar miega traucējumiem sirgst arvien vairāk cilvēku, tāpēc aktuāls kļūst jautājums par mēķtiecīgu miega traucējumu diagnostiku un multidisciplināru miega traucējumu ārstēšanu, ietverot atbilstošu farmakoloģisku un nefarmakoloģisku ārstēšanu.
Darba mērķis. Maģistra darbs “Miega līdzekļu nozīmēšanas tendences” tika izveidots ar mērķi izvērtēt miega traucējumu ārstēšanas paradumus.
Materiāli un metodes. Maģistra darbs sastāv no 2 daļām - teorētiskās un praktisās. Teorētiskā darba daļa tika izveidota, pielietojot literatūru latviešu un angļu valodā. Praktiskā darba daļa tika realizēta kā kvantitatīvs šķērsgrizuma pētījums, kura ietvaros tika izveidotas 3 anketas. Praktiski strādājoši medicīnas un farmācija nozares speciālisti (ģimenes ārsti, psihiatri, farmaceiti) aizpildīja anketas, kuru rezultāti tika apkopoti, attēloti grafiski un analizēti. Datu apstrādei tika pielietota „Microsoft Excel” programma.
Rezultāt...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.