Mīkes Bāla tekstu analīze

Mīkes Bāla tekstu analīze
Narratoloģijā ir izstrādāti vairāki sižetu analīzes veidi, kas pievēršas atšķirīgai notikumu un notikumu izpratnei.
Semiotiskā analīze, kas kļuva par strukturālistu narratoloģijas pamatu, ļāva interpretēt sižetu nevis kā elementu kopumu, bet gan kā iekšēji motivētu struktūru. Semiotikā teksti ir zīmju sistēmas, kas sastāv no diviem komponentiem: virsmas struktūras sintakse un vārdu līmenī un to pamatā esošās nozīmes. Stāstījuma semiotikā virsmas struktūra ir teksta forma, un dziļā ir sistēma. Narratīvā semiotika - tā kā savienojums starp šiem diviem līmeņiem rada trešo līmeni - attēlojuma struktūru.
Narratoloģijas oriģinalitāte salīdzinājumā ar tradicionālo stāstījuma poētiku galvenokārt ir saistīta ar faktu, ka šī zinātniskā disciplīna ir īpašs izpētes priekšmets - stāstījums
Stāstījums ir semiotisks notikumu virknes attēlojums ar īslaicīgu vai cēloņsakarību. Filmas, lugas, komiksi, romāni, dienasgrāmatas, avīzes un zinātniskie darbi par ģeoloģisko vēsturi ir...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Valsts uzdevumi un funkcijas. 39.v.

Valsts uzdevums – pienākums, kurš jāveic valstij Valsts funkcija – darbība, ar kuru tiek veikts kāds konkrēts valsts uzdevums. Lielākā daļa par valsts uzdevumiem atzīst:

Iegūstiet piekļuvi visiem +5000 izpildītiem mācību darbiem.

Par 9.90 € jūs varat:
– Pārskatīt visas mūsu arhīvā pieejamās lapas.
– Lejuplādēt jebkurus 10 failus.

Piekļuve būs aktīva 24 stundas.

Jūs varat veikt maksājumu ar jebkuru bankas karti.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.