Mikro, mazo un vidējo uzņēmumu vadība

Ievads
Esmu biznesa un vadības koledžas students. Uzņēmējdarbības prakse ir studiju programmas „Mikro, mazo un vidējo uzņēmumu vadība” obligāta studiju sastāvdaļa. Prakses kopējais ilgums ir 640 stundas, un tā tiek realizēta studiju programmas 3., 4., un 5.semestrī.
Prakses mērķis ir koledžā gūto teorētisko zināšanu nostiprināšana praksē, tai skaitā:
nākamās profesijas kompetenču apgūšanas veicināšana, apgūstot iemaņas vispārīgos uzņēmuma vadības procesos un uzņēmuma un tā sasniegumu izvērtēšanā,
saskarsmes prasmju un iemaņu pilnveidošana,
atbilstības, sagatavotības un piemērotības pārbaude izvēlētajai profesijai,
tēmas izvēle un materiālu apkopošana kvalifikācijas darbam.
Prakses uzdevumi:
1. Apgūt galvenos uzņēmuma funkcionēšanas aspektus;
2. Praksē izmēģināt preces / pakalpojuma saražošanas un pārdošanas procesus;
3. Aprakstīt iegūto pieredzi, izvērtēt sasniegto, izstrādāt un sniegt priekšlikumus uzsāktās uzņēmējdarbības pilnveidei.
4. Izvērtēt savu piemērotību komercdarbības veikša...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Ārsta profesionālā ētikas raksturojums

Ar pārliecību var apgalvot, ka cilvēces rakstītās vēstures laikā un pasaulē, ārsta esamībai vienmēr ir tikusi piešķirta īpaša nozīmība. Cilvēki dodas pie ārsta, lai saņemtu

Working capital management

Rarely are firms started for reasons other than profit. In order to improve the effectiveness of their operations, businesses examine a variety of financial metrics.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.