Mītiskā domāšana. 12. Klase

Patstāvīgais darbs. Mītiskā domāšana. 12. Klase

Uzdevums

Autors uzskata ka mīti un leģendas ir un bija ļoti svarīgi cilvēcei. Viņš pamato savas domas ar to, kā cilvēki ar mītiem un leģendām nodzīvojuši līdz 21. gadsimtam.
Man ir laba attieksme pret mītiem un leģendām, jo mītos un leģendās ir labas un pareizas domas, kas pamāca cilvēkus.
Mūsdienas sabiedrība turpina radīt mītus, jo pat mūsdienās ir lietas, kurus zinātne nevar izskaidrot, un cilvēki cenšās to izdarīt ar mītiem un visādam leģendām.

Uzdevums

Teogoniskie mīti
Kosmigoniskie mīti

Uzdevums

1) Gan Apollons, gan Supermens piedzīma nedabiski.2) Abiem ir neticamas spējas.3) Abi ir pozitīvi vāroņi.
Ideāli nemainās, tapēc vāroņi visos laikmetos ir līdzīgi – labi, ar neticāmām spējām.
Kā supermens, latviešu vāronis bija ilgi gaidāms bērns. Viņam arī piemīt neparastas spējas un viņš atšķiras no cilvēkiem.

 

Mitiska-domasana.-12-klaseDownload
...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

ATBILDES VĒSTULES NOFORMĒŠANAS RAKSTUROJUMS

•Vēstule ir svarīgs saziņas rīks un veids, jo pilda informēšanas un izglītošanas funkciju. No rakstītāja izpratnes par labu vēstuli ir atkarīgs saziņas rezultāts, klienta apmierinātība,

Ķīmija

97. uzd Reakcija A 0 +1 -2 +2 -2 0 Fe + H2SO4 (atšķ.) → FeSO4 + H2 ↑ (vide skāba – ūdensšķīdumā veidojas H+ jonu pārsvars)

Pārbaudes darbs „Elektromagnētisms”

1.uzdevums (6 punkti). Atzīmē, vai apgalvojums ir patiess vai nepatiess. Vai apgalvojums ir patiess? Ievelc krustiņu atbilstīgajā ailē! Nr.p.k. Apgalvojums Jā Nē 1. Ja patstāvīgo

Pārbaudes darbs par okeāniem

Grenlandes jūra Koraļļu jūra Baltijas jūra Melnā jūra Sarkanā jūra Karību jūra Malas jūras Iekšējās jūras Grenlandes jūra Koraļļu jūra Baltijas jūra Melnā jūra Sarkanā

Mape metodiskie meteriāli

par tēmu “VASARA” Mājasdarbs: Mape metodiskie meteriāli par tēmu “VASARA”   Sīkās motorikas attīstībai, radošie darbiņi Darbs ar dziju, lentēm – šņorēšana Darbs ar aplikāciju

Pārbaudes darbs “Līdzsvara”

Pārbaudes darbs „Līdzstrāva”     Vārds, uzvārds ……………………………………………………….. Datums: ………………………. Klase: …………… 1. uzdevums (12 punkti) Izvērtē, vai apgalvojums ir patiess, un pamato savu atbildi!

Iegūstiet piekļuvi visiem +5000 izpildītiem mācību darbiem.

Par 9.90 € jūs varat:
– Pārskatīt visas mūsu arhīvā pieejamās lapas.
– Lejuplādēt jebkurus 10 failus.

Piekļuve būs aktīva 24 stundas.

Jūs varat veikt maksājumu ar jebkuru bankas karti.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.