Mūsdienu izglītības socioloģiskās problēmas.

Mūsdienu izglītības socioloģiskās problēmas.
Izvēlētās tēmas aktualitāte ir saistāma ar dažiem aspektiem. Pirmkārt, līdz ar cilvēku sabiedrības evolūciju, notiek izmaiņas visās dzīves formās. Otrkārt, zinātnes un tehnikas, medicīnas un citu neatņemami svarīgu sfēru attīstību noved pie tā, ka paaugstināt izglītības efektivitāti ir nepieciešams. Dziļas izmaiņas, kas notiek Latvijas sabiedrībā, noved pie tā, ka šobrīd Latvijas izglītības sistēma piedzīvo dziļu krīzi, kas atspoguļojas ne vien materiāli-finansiālā grimšanā nabadzībā, bet arī mērķu un pašas izglītības uzturēšanas nenoteiktībā.
Izglītībai ir liela loma indivīda un sabiedrības dzīvē. Sociālas pieredzes un kulturāla mantojuma pārraides process notiek caur tās mehānismiem. Primārā izglītības stadijā, t.i., bērnudārzos un skolās, aizmetas domāšanas celmi, top nepieciešamā bāze tālākai apmācībai. Augstākā izglītība dod cilvēkam dziļākas un šaurākas zināšanas, kuras palīdz viņam kļūt par speciālistu tajā vai citā jomā. Pateicoties ...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Ārsta profesionālā ētikas raksturojums

Ar pārliecību var apgalvot, ka cilvēces rakstītās vēstures laikā un pasaulē, ārsta esamībai vienmēr ir tikusi piešķirta īpaša nozīmība. Cilvēki dodas pie ārsta, lai saņemtu

Working capital management

Rarely are firms started for reasons other than profit. In order to improve the effectiveness of their operations, businesses examine a variety of financial metrics.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.