Mūsdienu skolu attīstības problēmas izpēte. Referāts kursā “Mūsdienu skolu attīstības tendencies Latvijā un Eiropā”.

LATVIJAS UNIVERSITĀTE Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte Profesionālā studiju programma “Izglītības darba vadītājs un viena mācību priekšmeta skolotājs”
Mūsdienu skolu attīstības problēmas izpēte
Referāts kursā “Mūsdienu skolu attīstības tendencies Latvijā un Eiropā”
RĪGA 2020
SKOLOTĀJA PROFESIJAS PRESTIŽS
Mūsdienās starptautiskajā līmenī tiek daudz runāts par pedagogu profesijas prestižu. Gandrīz visu attīstīto valstu valdības un pašvaldības jau nākotnē paredz skolotāju trūkumu vai patlaban jau risina problēmas, kas ir saistītas ar skolotāju vispārējo novecošanu un izglītotu, zinošu jaunu skolotāju trūkumu skolās. Pedagoga profesijas prestiža jautājums tiek skatīts tādu izglītības politikas reformu kontekstā, kas vērstas uz pedagogu skaita palielināšanu vai skolu nodrošināšanu ar profesionāliem, izglītotiem pedagogiem. [1]
Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) politikas plānošanas dokumentos (2007.–2013. g. periodam) šīm problēmām tika pievērsta ...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Valsts uzdevumi un funkcijas. 39.v.

Valsts uzdevums – pienākums, kurš jāveic valstij Valsts funkcija – darbība, ar kuru tiek veikts kāds konkrēts valsts uzdevums. Lielākā daļa par valsts uzdevumiem atzīst:

Iegūstiet piekļuvi visiem +5000 izpildītiem mācību darbiem.

Par 9.90 € jūs varat:
– Pārskatīt visas mūsu arhīvā pieejamās lapas.
– Lejuplādēt jebkurus 10 failus.

Piekļuve būs aktīva 24 stundas.

Jūs varat veikt maksājumu ar jebkuru bankas karti.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.