Mūsdienu skolu attīstības problēmas izpēte. Referāts kursā “Mūsdienu skolu attīstības tendencies Latvijā un Eiropā”.

LATVIJAS UNIVERSITĀTE Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte Profesionālā studiju programma “Izglītības darba vadītājs un viena mācību priekšmeta skolotājs”
Mūsdienu skolu attīstības problēmas izpēte
Referāts kursā “Mūsdienu skolu attīstības tendencies Latvijā un Eiropā”
RĪGA 2020
SKOLOTĀJA PROFESIJAS PRESTIŽS
Mūsdienās starptautiskajā līmenī tiek daudz runāts par pedagogu profesijas prestižu. Gandrīz visu attīstīto valstu valdības un pašvaldības jau nākotnē paredz skolotāju trūkumu vai patlaban jau risina problēmas, kas ir saistītas ar skolotāju vispārējo novecošanu un izglītotu, zinošu jaunu skolotāju trūkumu skolās. Pedagoga profesijas prestiža jautājums tiek skatīts tādu izglītības politikas reformu kontekstā, kas vērstas uz pedagogu skaita palielināšanu vai skolu nodrošināšanu ar profesionāliem, izglītotiem pedagogiem. [1]
Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) politikas plānošanas dokumentos (2007.–2013. g. periodam) šīm problēmām tika pievērsta ...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

3parbaudes_darbs_komerctiesības (Gatavs darbs pielikumā)

Eksāmena uzdevums Atbildēt uz jautājumiem (ar piemēriem): Konkludentu darbības pielietošana komerciālas attiecībās? Kas ir „džentlmeņu vienošanās”? Kādas ir atšķirības starp autorlīgumu un “parastu” komerclīgumu? Izstrādāt (modelēt)

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.