Mūzikas produkts

Mūzikas produkts
Informācijas avotos tiek norādīts, ka mūsdienu tendences ļauj secināt un apgalvot, ka perspektīvā mūzikas straumēšanas pakalpojumi pilnībā aizstās visus citus mūzikas klausīšanās veidus. No tā rodas jautājums - kāpēc pirkt dārgus CD albumus veikalā vai iTunes, kad var klausīties tieši tās pašas dziesmas bez maksas, bez jebkādiem ierobežojumiem un problēmām?
Ņemot vērā šo aktualitāti, autors izstrādāja jaunu mūzikas produktu/pakalpojumu:
MuzPro - mūzikas straumēšanas serviss, kas ļauj internetā bez maksas klausīties mūziku. MuzPro piedāvā legālā veidā un bez maksas klausīties vairāk nekā 10 miljonus dziesmu, kuras nav jālejupielādē vai jāpērk. Mūziku ar MuzPro starpniecību ir iespējams klausīties datorā, mobilajā tālrunī, planšetdatorā, kā arī ar televīzijas starpniecību.
MuzPro piedāvā trīs variantus kā iespējams izmantot to pakalpojumus:

MuzPro FREE - bezmaksas versija, kur lietotājs var klausīties mūziku tiešsaistē (online) ar reklāmām;
MuzPro 5 - piedāvā klausītie...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

LV Vēsture 2210G (Atbildes pielikumā)

 Simbolika Kurš ir Latvijas valsts himnas autors (vārds, uzvārds)?*Kādā nozīmīgā pasākumā pirmo reizi publiski izpildīja Dievs, svētī Latviju!? 3. Ko simbolizē zelta saule zilā laukā

Литература (Русская) 19.07.2022

Задание 1. Метафоры Т. Толстой позволяют читателю пофантазировать, повспоминать, пофилософствовать. Из подчеркнутого предложения во втором фрагменте выпиши метафору и поясни ее образный смысл. И вот

Fizika mājasdarbs 07162202

  Uzdevums.   …. 2. uzdevums. ….. 4. uzdevums. F1=80N; l1=4 cm L2 =32 cm F2l2=F1l1 F2*32= 80*4 F2 = 80 x 4 / 32

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.