Ne diskriminācijas princips ES tiesībās

Apgalvojuma pierādījums
Lai pierādītu augstāk minēto apgalvojumu, ir būtiski aplūkot Hartas vēsturisko attīstību, jo līdz ar to, ir iespējams secināt kā attīstījušās pamattiesības un to piemērošanas regulējums ES, kā arī gūt priekšstatu par pamattiesību aizsardzību ES kopš Hartas pieņemšanas un pēc juridiskās stāšanās spēkā.
Vienota, visām ES dalībvalstīm saistoša pamattiesību aizsardzības sistēma tika izveidota relatīvi nesen.[1] Hartā pirmo reizi ES vēsturē vienotā pamattiesību aizsardzības instrumentā ir aptvertas visas ES pilsoņu un citu ES teritorijā dzīvojošo personu pilsoniskās, politiskās, ekonomiskās, kā arī sociālās tiesības.[2] Ar Māstrihtas līguma stāšanos spēkā tika nodrošināta dalībvalstu pilsoņu lielākā sociālā aizsardzība, jo minētā līguma preambulā tika apstiprināta ES dalībvalstu vēlēšanās garantēt 1961.gada 18.oktobra Eiropas Sociālajā hartā (European Social Charter) un 1989.gada Eiropas Kopienas darbinieku sociālo pamattiesību hartā (Community Charter of the Fundame...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Ārsta profesionālā ētikas raksturojums

Ar pārliecību var apgalvot, ka cilvēces rakstītās vēstures laikā un pasaulē, ārsta esamībai vienmēr ir tikusi piešķirta īpaša nozīmība. Cilvēki dodas pie ārsta, lai saņemtu

Working capital management

Rarely are firms started for reasons other than profit. In order to improve the effectiveness of their operations, businesses examine a variety of financial metrics.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.