Neiropsiholoģija (Referāts)

IEVADS 3
1. NEIROPSIHOLOĢIJA 4
1.1. Neiropsiholoģijas apraksts 4
1.2. Neiropsiholoģijas vēsture 4
1.3. Smadzeņu uzbūve 6
1.3.1. Smadzeņu daivas 6
1.3.2 Smadzenes un emocijas 8
1.4. Neiropsiholoģijas jaunākie atklājumi 10
NOBEIGUMS UN SECINĀJUMI 11
LITERATŪRAS UN IZMANTOTO AVOTU SARAKSTS 12
IEVADS
Neiropsiholoģija tāpat kā psiholoģija un citas ar veselību saistītās nozares vienmēr būs aktuālas, jo cilvēka veselība ir svarīgs labsajūtas un dzīves kvalitātes aspekts. Neiropsiholoģija atbild par cilvēka psiholoģisko veselību, bet atšķirībā no parastās psiholoģijas, tā pēta tieši smadzenēs esošos fizioloģiskos procesus, kas nosaka cilvēka adekvātu darbību un emocijas vai neadekvātu, kad smadzenēs ir bojājumi.
Darbā detalizētāk aprakstīta neiropsiholoģija, apskatīta šīs zinātnes vēsture, lai labāk izprastu tās rašanos. Ieskicēta smadzeņu uzbūve, uzsvaru liekot uz smadzeņu daivu funkcijām, kā arī uz galvenajām smadzeņu daļām, kas nosaka cilvēku spēju izjust emocijas, kā arī dažu emociju rašan...

Citi darbi šajā kategorijā

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.