Nekustāmā īpašuma nodokļu analīze Latvijā

Nekustāmā īpašuma nodokļu analīze Latvijā
LATVIJAS UNIVERSITĀTE
RĪGA 2019.g
Satura radītājs
Ievads 3
1. Nekustamā īpašuma nodokļa teorētiskie aspekti 7
1.1. Nekustamā īpašuma nodokļa būtība un mērķis 7
1.2. Kadastra objekts kā pamats nekustamā īpašuma nodoklim 9
2. Nekustamā īpašuma nodokļa politikas problēmas 11
Secinājumi un priekšlikumi 19
 
Ievads
Nekustamais īpašums atbilstoši Civillikumam no kustama īpašuma atšķiras ar to, ka tas nav pārvietojams - ķermeniskas lietas ir vai nu kustamas, vai nekustamas, raugoties pēc tam, vai tās var vai nevar pārvietot, ārēji nebojājot, no vienas vietas uz otru.[1] Latvijas Republikas Satversmē ir noteikts, ka ikvienam ir tiesības uz īpašumu.
Nodokļi, tajā skaitā nekustamā īpašuma nodoklis, ir svarīga valsts finanšu sistēmas sastāvdaļa, jo tie vienlaicīgi ir valsts politikas finansēšanas avots, kā arī tie nodrošina valsts aparātu ar finanšu resursiem, lai valsts varētu realizēt dažādus ekonomiskus procesus un spētu pildīt savas saistības sociālo ...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Ārsta profesionālā ētikas raksturojums

Ar pārliecību var apgalvot, ka cilvēces rakstītās vēstures laikā un pasaulē, ārsta esamībai vienmēr ir tikusi piešķirta īpaša nozīmība. Cilvēki dodas pie ārsta, lai saņemtu

Working capital management

Rarely are firms started for reasons other than profit. In order to improve the effectiveness of their operations, businesses examine a variety of financial metrics.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.