NEKUSTAMĀ ĪPAŠUMA TIRGUS UN TAUTSAIMNIECĪBAS REGULĒŠANAS TENDENCES ES UN PASAULĒ

RĪGAS TEHNISKĀ UNIVERSITĀTE
INŽENIEREKONOMIKAS UN VADĪBAS FAKULTĀTE
NEKUSTAMĀ ĪPAŠUMA TIRGUS UN TAUTSAIMNIECĪBAS REGULĒŠANAS TENDENCES ES UN PASAULĒ
Referāts
Rīga, 2021
IEVADS
Nekustamo īpašumu droši var uzskatīt par tirgus ekonomikas mugurkaulu, jo tas ir jebkuras valsts nacionālās bagātības pamats, tam ir būtiska nozīme vissvarīgākajās valsts nozarēs. Nekustamais īpašums ir pirmās nepieciešamības ilgtermiņa lietošanas prece, privātpersonām – mājoklis, uzņēmējiem – komerciālais nekustamais īpašums. No tā var secināt, ka nekustamā īpašuma tirgus ietekmē valsts ekonomiku kopumā, parāda valsts labklājību un stabilitāte ir atkarīga no tā, tāpēc nekustamā īpašuma tirgus pētīšana un analizēšana ir aktuāla un svarīga jebkurā laikā.
Bieži vien tiek mēģināts prognozēt ekonomikas, gan arī nekustamā īpašuma tirgus iespējamos attīstības virzienus un perspektīvas, taču ne vienmēr prognozes piepildās, jo ir dažādi faktori, k...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.