NEKUSTAMĀ ĪPAŠUMA TIRGUS UN TAUTSAIMNIECĪBAS REGULĒŠANAS TENDENCES ES UN PASAULĒ

RĪGAS TEHNISKĀ UNIVERSITĀTE
INŽENIEREKONOMIKAS UN VADĪBAS FAKULTĀTE
NEKUSTAMĀ ĪPAŠUMA TIRGUS UN TAUTSAIMNIECĪBAS REGULĒŠANAS TENDENCES ES UN PASAULĒ
Referāts
Rīga, 2021
IEVADS
Nekustamo īpašumu droši var uzskatīt par tirgus ekonomikas mugurkaulu, jo tas ir jebkuras valsts nacionālās bagātības pamats, tam ir būtiska nozīme vissvarīgākajās valsts nozarēs. Nekustamais īpašums ir pirmās nepieciešamības ilgtermiņa lietošanas prece, privātpersonām – mājoklis, uzņēmējiem – komerciālais nekustamais īpašums. No tā var secināt, ka nekustamā īpašuma tirgus ietekmē valsts ekonomiku kopumā, parāda valsts labklājību un stabilitāte ir atkarīga no tā, tāpēc nekustamā īpašuma tirgus pētīšana un analizēšana ir aktuāla un svarīga jebkurā laikā.
Bieži vien tiek mēģināts prognozēt ekonomikas, gan arī nekustamā īpašuma tirgus iespējamos attīstības virzienus un perspektīvas, taču ne vienmēr prognozes piepildās, jo ir dažādi faktori, k...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Valsts uzdevumi un funkcijas. 39.v.

Valsts uzdevums – pienākums, kurš jāveic valstij Valsts funkcija – darbība, ar kuru tiek veikts kāds konkrēts valsts uzdevums. Lielākā daļa par valsts uzdevumiem atzīst:

Iegūstiet piekļuvi visiem +5000 izpildītiem mācību darbiem.

Par 9.90 € jūs varat:
– Pārskatīt visas mūsu arhīvā pieejamās lapas.
– Lejuplādēt jebkurus 10 failus.

Piekļuve būs aktīva 24 stundas.

Jūs varat veikt maksājumu ar jebkuru bankas karti.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.