Nekustamā īpašuma tirgvedība

Nekustāmā īpašuma tirgus – tas ir noteikto mehānismu kopums, ar kuru palīdzību tiek nodotas tiesības uz nekustāmo īpašumu un ar to saistītam interesēm, noteiktas cenas un sadalītas platības starp zemes izmantošanas dažādiem variantiem. Nekustamā īpašuma daļas lielums valstī nosaka valsts finanšu sistēmas attīstību, tāpēc svarīgi, lai šis tirgus veiksmīgi darbotos. Tāpēc nekustamam īpašumam, tāpat kā jebkuram citam produktam, ir nepieciešama virzīšana, un ir nepieciešama arī mārketinga komunikācija.Viena no nekustamā īpašuma tirgus īpatnībām ir preces dzīves cikls. Viss dzīves cikls tiek iedalīts divos posmos – no biznesa idejas līdz celtniecības beigām vai rekonstrukcijai ir attīstības stadija, bet pēc tās – investīciju stadija.

Tirgus evolūcija

Nekustamais īpašums ir īpaša preču kategorija un tā galvenā īpatnība ir tā pieprasījums. Parasti pieprasījums ir lielāks par piedāvājumu, tāpēc nekustamajam īpašumam ir augstas cenas. Var rasties arī priekšstats, ka tieši šī iemesla dēļ ...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.