Noslēguma pārbaudes darbs 10.kl.

Zināšanas un prasmes.
1. Atrodi saturam piemērotu vārdu un ieraksti tekstā pareizajā formā! 23 p.
Vārdi darbam: pirmais, gads, augusts, kaut arī, māja, par, jaunais, sagaidīt, fantastisks, cilvēki, dziļi, bēres, lai, Elviss Preslijs, viņš, miljons, dzimt, pēc, baznīca, vecums, automobilis, Memfisa, viens.
1977. gada 16. augustā ( lietv. ) visas pasaules studijas pārtrauca savas radiopārraides, lai ( saiklis ) paziņotu sensacionālu jaunumu – miris Elviss Preslijs. Viņš ( vietniekv.) bija tikai 42 gadi. Miljoniem fanu bija dziļi ( apst. v.) nelaimīgi, vairāk nekā 80 000 cilvēku piedalījās viņa bērēs ( lietv.).
Elviss ir miris, bet cilvēki ( lietv.) nekad nebeigs klausīties viņa dziesmas! Tikai gadu pēc ( priev.) Elvisa nāves tika pārdoti 100 miljons ( sk. v.) viņa dziesmu albumi.
Elviss dzima ( darb. v.) mazā pilsētiņā – Tulepo. Bērnībā viņš dziedāja un klausījās baznīcas ( lietv.) dziesmas. Jau 11 gadu vecumā (lietv.) viņam piederēja pirmā ( sk. v.) ģitāra.
1949. gadā ( lietv.) ģim...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

ATBILDES VĒSTULES NOFORMĒŠANAS RAKSTUROJUMS

•Vēstule ir svarīgs saziņas rīks un veids, jo pilda informēšanas un izglītošanas funkciju. No rakstītāja izpratnes par labu vēstuli ir atkarīgs saziņas rezultāts, klienta apmierinātība,

Ķīmija

97. uzd Reakcija A 0 +1 -2 +2 -2 0 Fe + H2SO4 (atšķ.) → FeSO4 + H2 ↑ (vide skāba – ūdensšķīdumā veidojas H+ jonu pārsvars)

Pārbaudes darbs „Elektromagnētisms”

1.uzdevums (6 punkti). Atzīmē, vai apgalvojums ir patiess vai nepatiess. Vai apgalvojums ir patiess? Ievelc krustiņu atbilstīgajā ailē! Nr.p.k. Apgalvojums Jā Nē 1. Ja patstāvīgo

Pārbaudes darbs par okeāniem

Grenlandes jūra Koraļļu jūra Baltijas jūra Melnā jūra Sarkanā jūra Karību jūra Malas jūras Iekšējās jūras Grenlandes jūra Koraļļu jūra Baltijas jūra Melnā jūra Sarkanā

Mape metodiskie meteriāli

par tēmu “VASARA” Mājasdarbs: Mape metodiskie meteriāli par tēmu “VASARA”   Sīkās motorikas attīstībai, radošie darbiņi Darbs ar dziju, lentēm – šņorēšana Darbs ar aplikāciju

Pārbaudes darbs “Līdzsvara”

Pārbaudes darbs „Līdzstrāva”     Vārds, uzvārds ……………………………………………………….. Datums: ………………………. Klase: …………… 1. uzdevums (12 punkti) Izvērtē, vai apgalvojums ir patiess, un pamato savu atbildi!

Iegūstiet piekļuvi visiem +5000 izpildītiem mācību darbiem.

Par 9.90 € jūs varat:
– Pārskatīt visas mūsu arhīvā pieejamās lapas.
– Lejuplādēt jebkurus 10 failus.

Piekļuve būs aktīva 24 stundas.

Jūs varat veikt maksājumu ar jebkuru bankas karti.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.