Noslēguma pārbaudes darbs 10.kl.

Zināšanas un prasmes.
1. Atrodi saturam piemērotu vārdu un ieraksti tekstā pareizajā formā! 23 p.
Vārdi darbam: pirmais, gads, augusts, kaut arī, māja, par, jaunais, sagaidīt, fantastisks, cilvēki, dziļi, bēres, lai, Elviss Preslijs, viņš, miljons, dzimt, pēc, baznīca, vecums, automobilis, Memfisa, viens.
1977. gada 16. augustā ( lietv. ) visas pasaules studijas pārtrauca savas radiopārraides, lai ( saiklis ) paziņotu sensacionālu jaunumu – miris Elviss Preslijs. Viņš ( vietniekv.) bija tikai 42 gadi. Miljoniem fanu bija dziļi ( apst. v.) nelaimīgi, vairāk nekā 80 000 cilvēku piedalījās viņa bērēs ( lietv.).
Elviss ir miris, bet cilvēki ( lietv.) nekad nebeigs klausīties viņa dziesmas! Tikai gadu pēc ( priev.) Elvisa nāves tika pārdoti 100 miljons ( sk. v.) viņa dziesmu albumi.
Elviss dzima ( darb. v.) mazā pilsētiņā – Tulepo. Bērnībā viņš dziedāja un klausījās baznīcas ( lietv.) dziesmas. Jau 11 gadu vecumā (lietv.) viņam piederēja pirmā ( sk. v.) ģitāra.
1949. gadā ( lietv.) ģim...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Matem.122G (Gatavs darbs pielikumā)

4.uzdevums (16punkti) Aplūkojot zīmējumus, nosauc un uzzīmē daudzstūri, kas rodas taisnu prizmu vai piramīdu šķeļot ar plakni (4. zīm. dota četrstūra piramīda). Pamato, kāda figūra

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.