Noteikumi

Noteikumi par gatavo mācību darbu arhīva izmantošanu vietnē www.mdarhivs.eu

1. Izmantotie termini

1.1. Gatavo mācību darbu arhīvs, saite uz vietni: www.mdarhivs.eu

1.2. Portāls nodrošina iespēju par vietnē norādīto samaksu piekļūt vietnē publicētajiem materiāliem, kā arī to izmantošanu ar noteikumiem.

2. Portālā publicēto materiālu izmantošanas noteikumi

2.1. Vietnes pakalpojumu izmantošana tiek atļauta pēc iepazīšanās ar mācību darbu un materiālu izmantošanas noteikumiem.

2.2. Portālā publicētie materiāli ir paredzēti izglītojošiem mērķiem,autortiesības tiek aizsargātas saskaņā ar Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem. Citējot kādu no mācību darbiem, atsauce uz konkrēto darbu un portālu ir obligāta.

2.3. Pēc nepieciešamā mācību darba iegūšanas Jums nav tiesību iegādāto materiālu nodot un uzdot par savu autordarbu.

2.4. Vienīgais likumīgais veids, kā iegūt portālā pieejamos materiālus, ir to lejupielāde, noformējot  abonementu, saskaņā ar abonēšanas apmaksas brīdī spēkā esošo cenrādi.

2.5. Iegādājoties abonementu par 9,90€ – jūs 24 stundu laikā varēsiet iepazīties ar visu vietnē pieejamo materiālu jautājumiem un lejupielādēt jebkurus 10 jūs interesējošos darbus. Pēc lejupielādes limita sasniegšanas, jūs varēsiet atkārtoti iegādāties abonementu par 9,90€.

3. Klientu tiesības un pienākumi

3.1. Klientam ir tiesības saņemt portāla pakalpojumus, veicot apmaksu par tiem atbilstoši portālā norādītajām cenām.

3.2. Klientam ir pienākums sniegt portālam patiesībai atbilstošus savus personas datus, to starp: e-pasta adresi, kā arī maksājuma kartes izmantošanas gadījumā: vārdu un uzvārdu.

3.3. Kļūdaina maksājuma gadījumā klientam ir pienākums nekavējoties informēt par to portālu izmantojot e-pasta adresi: info@mdarhivs.eu

4. Uzņēmuma tiesības un pienākumi

4.1. Pēc pirkuma noformēšanas uz klienta e-pasta adresi, ja e-pasta adrese ir norādīta pareizi un šī opcija ir aktivizēta, portālam ir pienākums nosūtīt pirkuma apstiprinājumu un rēķina reģistrācijas numuru, kā arī attiecīgo informāciju publicēt klienta individuālajā profilā.

4.2. Ja klients ir pārkāpis kādu no sekojošiem līguma punktiem: 2.1., 2.2., 2.3., 2.4., 3.2., 3.3., un 5.2., uzņēmumam ir tiesības pieprasīt atlīdzināt zaudējumus, ieskaitot zaudēto peļņu, un dzēst klienta individuālo profilu no portāla, kā arī nodot lietu attiecīgajām tiesībsargājošajām instancēm.

4.3. Uzņēmums pēc saviem ieskatiem informē klientu par būtiskām izmaiņām un jauninājumiem, kas saistīti ar vietnes www.mdarhivs.eu darbību.

5. Apmaksas kārtība

5.1. Samaksu par pakalpojumiem var veikt, izmantojot maksājuma laikā pieejamos apmaksas veidus.

5.2.Norēķināties portālā par pakalpojumu iegādi ar citai personai izsniegtu maksājumu karti un / vai izmantot tās datus ir pretlikumīgi. Par šādu noziedzīgu darbību vainīgo personu var saukt pie kriminālatbildības saskaņā ar Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem.

6. Abonēšanas un atmaksas noteikumi

6.1. Portāla pakalpojumi būs pieejami uzreiz pēc apmaksas, tāpēc pēc maksājuma veikšanas darījumu atcelt nav iespējams, un uzņēmums neatmaksā klientiem par portāla pakalpojumiem samaksāto naudu.

6.2. Gadījumos, kad pakalpojums netika saņemts pilnā apjomā, klients var par to informēt portālu, nosūtot rakstisku pieteikumu uz e-pastu. Uzņēmums apņemas izskatīt katru atsevišķo pieteikumu, kā arī mēģinās darīt visu nepieciešamo situācijas risināšanai.

6.3. Ja klients par portāla pakalpojumu veicis apmaksu, izmantojot norēķinu karti, un uzņēmuma izstrādātās sistēmas darbībā tiek konstatēta kļūda, kuras rezultātā uzņēmums saņēmis lielāku naudas summu nekā nepieciešams par pakalpojuma apmaksu, klientam ir tiesības vērsties pie uzņēmuma ar rakstisku pieteikumu 5 (piecu) darba dienu laikā. Šajā gadījumā, uzņēmums pēc apstākļu noskaidrošanas, pārmaksāto summu pārskaitīs klientam. Ja notikušajā vainīga ir kāda cita no maksājuma procesa pusēm, piemēram, banka, maksājumu apstrādes centrs, starptautiskā pārskaitījumu sistēma, uzņēmums savu iespēju robežās mēģinās palīdzēt klientam saņemtnepareizi iekasēto summu un atgriezt to kontā, no kura veikts maksājums.

7. Noslēguma noteikumi

7.1. Portālā esošie risinājumi un materiāli var saturēt kļūdas, tāpēc lūdzam Jūs obligāti pārbaudīt darbus pirms iesniegšanas un, iesniedzot darbus, ievērot noteikumu punktu 2.3.

7.2. Daži uzdevumi atsevišķos materiālos var nebūt atrisināti.

7.3. Materiāla attēlošana (vizuāli) vietnē un pievienotajā failā var atšķirties.

7.4. Par jebkādiem citiem labojumiem un papildinājumiem darbā jāvienojas atsevišķi, sazinoties ar mums izmantojot kontaktos norādīto tālruni vai e-pastu, vai nosūtot izpildes pieprasījumu uz vietni www.majasdarbs.lv

7.5. Visas domstarpības saistībā ar šo līgumu puses risina sarunu ceļā, bet, ja šādā veidā netiek panākts risinājums, strīds tiks izskatīts tiesā saskaņā ar Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem.

Iegūstiet piekļuvi visiem +5000 izpildītiem mācību darbiem.

Par 9.90 € jūs varat:
– Pārskatīt visas mūsu arhīvā pieejamās lapas.
– Lejuplādēt jebkurus 10 failus.

Piekļuve būs aktīva 24 stundas.

Jūs varat veikt maksājumu ar jebkuru bankas karti.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.