NPT- Nekustamo īpašumu preču tirgus

Ievads
Nekustamo īpašumu, kas, kā labi zinams, ir jebkuras valsts nacionālās bagātības pamats,mēs droši varam uzskatīt par tirgus ekonomikas mugurkaulu, jo - tas ir gan ražošanas līdzeklis (zeme, ražošanas, tirdzniecības un cita veida būves), gan patērēšanas objekts (zeme,celtnes, dzīvojamās mājas, vasarnīcas utt.).
Tirgus ekonomikas apstākļos nekustamais īpašums ir ne tikai prece, bet arī kapitāls, kas nes peļņu. Ja pastāv viedoklis, ka 2007.gada nekustamā īpašuma burbuļa radītā krīze ir lielā mērā pārvarēta, loģisks ir jautājums par situāciju nekustamā īpašuma tirgū patlaban . Pēdējos gados nekustamā īpašuma tirgū, salīdzinot ar citām nozarēm ir ievērojami pieaugusi ekonomiskā aktivitāte, kas galvenokārt tikusi veicināta izmantojot kredītiestāžu pakalpojumus. “ Pārlieka banku kredītu koncentrēšanās vienā (nekustamā īpašuma) sektorā tiek uzskatīta par būtisku risku un ir nevēlama. It īpaši šāda viena sektora atbalstīšana ir nevēlama, jo pat vislabākos apstākļos tas neļauj novērtēt sek...

Citi darbi šajā kategorijā

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.