Оценка КСО

1. Самостоятельная работа
Оценка КСО
1. Выберите одну организацию и внимательно прочитайте каждый заголовок и подробное объяснение!
2. Определите, насколько важен соответствующий вопрос, чтобы Вы сами и организация работала успешно! Оцените, насколько важен это вопрос по шкале от 1 до 5 (1 - очень важен, 5 - маловажен).
4. После этого оцените достигнутый уровень в соответствующей области, отмечая по шкале от 1 до 5 (1 – полностью достигнут, 5 – минимально достигнут).
5. Напишите, в каком направлении руководству следует планировать в будущем свои приоритеты КСО, аргументируете свое мнение - оставьте комментарий после каждой таблицы.
(составленно по Karri Tominens – Финляндия «Корпоративная социальная ответственность и конкурентное приемущество», LBKA www.changemanager.org, www.biznesam.lv)
Компания «Ч» - ведущий европейский поставщик аутсорсинговых услуг интернет-казино.
Отрасль с развитием интернетa и мобильных технологий переживает очень стремительный рост. Цель «Ч» - стать ведущей к...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Viedie materiāli

Ievads Pēdējo desmit gadu laikā tehnoloģijas attīstās arvien straujāk un mērķtiecīgāk, cilvēku vajadzības un pieprasījums produktu/pakalpojumu unikalitātei, produktivitātei un izmantošanai kļūst arvien kompleksāks, daudzdimensionālāks. Tas

Sociāli emocionālā mācīšanās skolās

Pedagogi, vecāki un politikas veidotāji ir vienisprātis, ka izglītībā jākoncentrējas uz būtisku sociālo un emocionālo spēju atbalstīšanu, lai palīdzētu bērniem veiksmīgi orientēties pasaulē. Šis plašais

Saudzezim dabu

Ievads Viens no galvenajiem skolotāja uzdevumiem ir attīstīt izziņas interesi par mācību priekšmetu. Šo interesi var veicināt, izmantojot dažādas klases un ārpusklases aktivitātes. Spēļu uzdevumi

Iegūstiet piekļuvi visiem +5000 izpildītiem mācību darbiem.

Par 9.90 € jūs varat:
– Pārskatīt visas mūsu arhīvā pieejamās lapas.
– Lejuplādēt jebkurus 10 failus.

Piekļuve būs aktīva 24 stundas.

Jūs varat veikt maksājumu ar jebkuru bankas karti.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.