Оценка КСО

1. Самостоятельная работа
Оценка КСО
1. Выберите одну организацию и внимательно прочитайте каждый заголовок и подробное объяснение!
2. Определите, насколько важен соответствующий вопрос, чтобы Вы сами и организация работала успешно! Оцените, насколько важен это вопрос по шкале от 1 до 5 (1 - очень важен, 5 - маловажен).
4. После этого оцените достигнутый уровень в соответствующей области, отмечая по шкале от 1 до 5 (1 – полностью достигнут, 5 – минимально достигнут).
5. Напишите, в каком направлении руководству следует планировать в будущем свои приоритеты КСО, аргументируете свое мнение - оставьте комментарий после каждой таблицы.
(составленно по Karri Tominens – Финляндия «Корпоративная социальная ответственность и конкурентное приемущество», LBKA www.changemanager.org, www.biznesam.lv)
Компания «Ч» - ведущий европейский поставщик аутсорсинговых услуг интернет-казино.
Отрасль с развитием интернетa и мобильных технологий переживает очень стремительный рост. Цель «Ч» - стать ведущей к...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Skolēnu ekskursijas kā tūrisma veids

Ievads Darba tēma: Skolēnu ekskursijas kā tūrisma veids. Tēmas aktualitāte ir acīmredzama, ņemot vērā sabiedrības pieaugošo interesi par izglītības tūrismu un jauniešu iespēju plašāku pieredzi

Pastāvīgais darbs 4

Mūsdienās sabiedrībā un skolas vidē ir redzams daudz konfliktu, kuri ietekmē gan bērnus, gan pieaugušos. Šīs neskaidrības un nesaskaņas var radīt izaicinājumus, tomēr tās ir

Pastāvīgais darbs esseja

Personīgā pieredze atklāj, ka ikdiena ir pilna informācijas un iespaidiem, prasot uzmanību, atmiņu un domāšanu. Šie trīs procesi mijiedarbojas, veidojot intelektuālo darbību, būtisku cilvēka prātam.

tiesiskās apziņas teorija

Ievads Mūsdienu Latvijas saimnieciskās, administratīvās, politiskās un kultūras dzīves īpatnības, kas galvenokārt saistītas ar tirgus ekonomikas attīstību, privātās iniciatīvas aktivizēšanu, cilvēku radošumu un neatkarību, nepieciešamību

Iegūstiet piekļuvi visiem +5000 izpildītiem mācību darbiem.

Par 9.90 € jūs varat:
– Pārskatīt visas mūsu arhīvā pieejamās lapas.
– Lejuplādēt jebkurus 10 failus.

Piekļuve būs aktīva 24 stundas.

Jūs varat veikt maksājumu ar jebkuru bankas karti.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.