“Organizēšanas būtība” Atbildes uz jautājumiem

Kas ir darba dalīšana?
Darba dalīšana ir cilvēku darbības norobežošana kopīgā darba procesā. Darba kooperācija ir cilvēku kopīga piedalīšanās vienā vai dažādos, bet savstarpēji saistītos darba procesos.
Darba organizācija paredz tādu racionālu darba dalīšanas un kooperācijas formu izstrādāšanu un ieviešanu, kuras visvairāk atbilst modernajai tehnikai, ražošanas tehnoloģijai un strādātāju kultūras un tehniskās izglītības līmenim. Atbilstoši konkrētiem apstākļiem izšķir darba dalīšanu pēc izpildāmajām funkcijām, pēc tehnoloģiskā procesa struktūras un pēc kvalifikācijas prasībām. Darba kooperācija nodrošina sadarbību produkta izgatavošanas procesā.
Darba organizācijas nozīme mūsdienās pieaug, jo pieaugošās konkurences apstākļos īpaši svarīgi ir samazināt izmaksas, tai skaitā arī darba izmaksas. Atkarībā no ražošanas procesa satura un īpatnībām mainās atsevišķo faktoru loma konkrētā uzņēmumā. Mūsdienās katrā uzņēmumā svarīga ir darba dalīšana, darba apstākļi, drošība un motivācija.
Racionā...

Citi darbi šajā kategorijā

Sociālā stratifikācija

Sociālā stratifikācija Anotācija 2 Ievads 4 1. Sociālās stratifikācijas jēdziens un būtība 5 2. Stratifikācijas kritēriji 6 3. Sociālās stratifikācijas sistēmas 8 4. Nozīmīgākās stratifikācijas

The Organisation for Economic Cooperation and Development

https://www.researchgate.net/publication/237297172_The_Organisation_for_Economic_Cooperation_and_Development_OECD GLOBAL MONITOR The Organisation for Economic Cooperation and Development RICHARD WOODWARD The Organisation for Economic Co-operation and Development (OECD) is frequently cited as one

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.