Papildiniet katru teikumu ar iekavās norādīto teikuma palīglocekli

1.uzdevums. Papildiniet katru teikumu ar iekavās norādīto teikuma palīglocekli!
Jēkabpils Vecpilsētas laukumā ir atdzīvojusies (apzīmētājs)senlaicīgā vēsture. Savu (apzīmētājs)nozīmīgo vietu strūklakas malā atradusi lūša figūra – Jēkabpils simbols. Tas redzams arī Jēkabpils (vietas apstāklis)ģērbonī. Sena leģenda vēsta par (pielikums)hercogu Jēkabu un viņa liktenīgajām medībām. Tuvajos mežos (dubultloceklis)tumšajos, dziļajos, viņš (veida apstāklis)braši nošāvis lūsi. Par godu šim (papildinātājs) notikumam Slobodai pie Salas kroga tiek dāvātas pilsētas tiesības un dots vārds – Jakobštadt jeb Jēkabmiests. (Laika apstāklis)Tagad mēs šo pilsētu saucam par Jēkabpili.
2. uzdevums. Atzīmējiet ar X tabulas otrajā ailē, ja teikums ir uzrakstīts pareizi! Uzrakstiet pareizi tabulas trešajā ailē teikumu, kurā ir kļūda!

Teikums
Pareizi
Kļūdu labojums

1. Ozoli vēl tumši zaļo, liecinādami, ka ir pilnīga vasara un ka viņu spēks, liekas, iet cauri mūžībai.
X
 

2. Kad mostas rīta saulē pļava un...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Mežs manā pastkastītē

Saturs Ievads 3 Teorētiskais materiāls 3 Pētnieciskā daļa 3 Secinājumi 3 Izmantotās literatūras un informāciju avotu saraksts 3 Pielikums 3 Ievads Pilsēta uz pastkastītēm dažkārt

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.