Pārbaudes darbs 12. klasei – NODOKĻI

Pārbaudes darbs 12. klasei – NODOKĻI – oktobris
Kopā 30 punkti
1. uzdevums (11 punkti).
Didzis strādā uzņēmumā par grāmatvedi. Līgumā noteiktā darba alga ir 870 eiro mēnesī. Aprēķini, cik lielu neto darba algu saņem Didzis, ja viņa apgādībā ir divi bērni Krista un Krists! Tukšajās vietās ieraksti prasīto vai aprēķina gaitu!
3.1. Obligātās sociālās apdrošināšanas iemaksas likme darba ņēmējam ir __10,5____ %, obligātās sociālās apdrošināšanas iemaksas summa ir 870*0,105=91,35 eiro.
3.2. Ar iedzīvotāju ienākuma nodokli neapliekamais minimums un atvieglojumi par apgādājamajiem ir  175+175+75=425 eiro.
3.3. Ar iedzīvotāju ienākuma nodokli apliekamā summa (nodokļa bāze) ir 870-425=445 eiro. 3.4. Iedzīvotāju ienākuma nodokļa likme ir __23____ %, iedzīvotāju ienākuma nodokļa summa ir 445*0,23=81,34 eiro.
3.5. Neto darba alga ir 697,31 eiro.
3.6. Didža dzīvesbiedre Diāna strādā par apkopēju un saņem minimālo darba algu. Viņas bruto darba alga ir__380____ eiro.
Dēls Krists vasaras brīvlaikā strā...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

ATBILDES VĒSTULES NOFORMĒŠANAS RAKSTUROJUMS

•Vēstule ir svarīgs saziņas rīks un veids, jo pilda informēšanas un izglītošanas funkciju. No rakstītāja izpratnes par labu vēstuli ir atkarīgs saziņas rezultāts, klienta apmierinātība,

Ķīmija

97. uzd Reakcija A 0 +1 -2 +2 -2 0 Fe + H2SO4 (atšķ.) → FeSO4 + H2 ↑ (vide skāba – ūdensšķīdumā veidojas H+ jonu pārsvars)

Pārbaudes darbs „Elektromagnētisms”

1.uzdevums (6 punkti). Atzīmē, vai apgalvojums ir patiess vai nepatiess. Vai apgalvojums ir patiess? Ievelc krustiņu atbilstīgajā ailē! Nr.p.k. Apgalvojums Jā Nē 1. Ja patstāvīgo

Pārbaudes darbs par okeāniem

Grenlandes jūra Koraļļu jūra Baltijas jūra Melnā jūra Sarkanā jūra Karību jūra Malas jūras Iekšējās jūras Grenlandes jūra Koraļļu jūra Baltijas jūra Melnā jūra Sarkanā

Mape metodiskie meteriāli

par tēmu “VASARA” Mājasdarbs: Mape metodiskie meteriāli par tēmu “VASARA”   Sīkās motorikas attīstībai, radošie darbiņi Darbs ar dziju, lentēm – šņorēšana Darbs ar aplikāciju

Pārbaudes darbs “Līdzsvara”

Pārbaudes darbs „Līdzstrāva”     Vārds, uzvārds ……………………………………………………….. Datums: ………………………. Klase: …………… 1. uzdevums (12 punkti) Izvērtē, vai apgalvojums ir patiess, un pamato savu atbildi!

Iegūstiet piekļuvi visiem +5000 izpildītiem mācību darbiem.

Par 9.90 € jūs varat:
– Pārskatīt visas mūsu arhīvā pieejamās lapas.
– Lejuplādēt jebkurus 10 failus.

Piekļuve būs aktīva 24 stundas.

Jūs varat veikt maksājumu ar jebkuru bankas karti.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.