Pārbaudes darbs 290802

1.uzd. Salikt trūkstošās pieturzīmes. (16 p.)
1. Ja tāds mazs cilvēkbērns no pavasara līdz rudenim dzīvo pa ūdeņiem, tad viņam pati daba ieprogrammē lielu fizisku un psihisku rūdījumu un dabas tuvību.
2. Tikai pie baznīcas nav uzraksta, ka tā ir arhitektūras piemineklis un ka pieminekļa bojātājus soda likums.
3. Tikai viens otrs muižnieks, Rietumeiropas humānisma škietami iedvesmots un lepnības dzīts, atļāvās nodibināt savā muižā skolu.
4. Otrpus ceļa jauks nost noliktavas- vecas koka būdas, un tad no centra pavērsies skats uz dzirnavu dīķi un akmens dambi.
5. Visapkārt brūkleņu mētras noliekušās no ogu smaguma, un vaivariņu gaiss tik smaržīgs un apdullinošs.
6. Atbrīvojušies viens no otra uz īsu brīdi, viņi sajūt atvieglojumu, bet tad atkal cenšas atrast viens otru apgalvojot, ka cilvēkam nav lemts būt vienam uz šīs pasaules.
7. Kalnā kāpēji riskē nedomājot kādas sekas var būt grūti paredzamos negadījumos.
8. Kāds alpīnists kāpa Everestā teikdams:” Sasniegt virsotnes ir mans dzīves uz...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

ATBILDES VĒSTULES NOFORMĒŠANAS RAKSTUROJUMS

•Vēstule ir svarīgs saziņas rīks un veids, jo pilda informēšanas un izglītošanas funkciju. No rakstītāja izpratnes par labu vēstuli ir atkarīgs saziņas rezultāts, klienta apmierinātība,

Ķīmija

97. uzd Reakcija A 0 +1 -2 +2 -2 0 Fe + H2SO4 (atšķ.) → FeSO4 + H2 ↑ (vide skāba – ūdensšķīdumā veidojas H+ jonu pārsvars)

Pārbaudes darbs „Elektromagnētisms”

1.uzdevums (6 punkti). Atzīmē, vai apgalvojums ir patiess vai nepatiess. Vai apgalvojums ir patiess? Ievelc krustiņu atbilstīgajā ailē! Nr.p.k. Apgalvojums Jā Nē 1. Ja patstāvīgo

Pārbaudes darbs par okeāniem

Grenlandes jūra Koraļļu jūra Baltijas jūra Melnā jūra Sarkanā jūra Karību jūra Malas jūras Iekšējās jūras Grenlandes jūra Koraļļu jūra Baltijas jūra Melnā jūra Sarkanā

Mape metodiskie meteriāli

par tēmu “VASARA” Mājasdarbs: Mape metodiskie meteriāli par tēmu “VASARA”   Sīkās motorikas attīstībai, radošie darbiņi Darbs ar dziju, lentēm – šņorēšana Darbs ar aplikāciju

Pārbaudes darbs “Līdzsvara”

Pārbaudes darbs „Līdzstrāva”     Vārds, uzvārds ……………………………………………………….. Datums: ………………………. Klase: …………… 1. uzdevums (12 punkti) Izvērtē, vai apgalvojums ir patiess, un pamato savu atbildi!

Iegūstiet piekļuvi visiem +5000 izpildītiem mācību darbiem.

Par 9.90 € jūs varat:
– Pārskatīt visas mūsu arhīvā pieejamās lapas.
– Lejuplādēt jebkurus 10 failus.

Piekļuve būs aktīva 24 stundas.

Jūs varat veikt maksājumu ar jebkuru bankas karti.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.