Pārbaudes darbs 290802

1.uzd. Salikt trūkstošās pieturzīmes. (16 p.)
1. Ja tāds mazs cilvēkbērns no pavasara līdz rudenim dzīvo pa ūdeņiem, tad viņam pati daba ieprogrammē lielu fizisku un psihisku rūdījumu un dabas tuvību.
2. Tikai pie baznīcas nav uzraksta, ka tā ir arhitektūras piemineklis un ka pieminekļa bojātājus soda likums.
3. Tikai viens otrs muižnieks, Rietumeiropas humānisma škietami iedvesmots un lepnības dzīts, atļāvās nodibināt savā muižā skolu.
4. Otrpus ceļa jauks nost noliktavas- vecas koka būdas, un tad no centra pavērsies skats uz dzirnavu dīķi un akmens dambi.
5. Visapkārt brūkleņu mētras noliekušās no ogu smaguma, un vaivariņu gaiss tik smaržīgs un apdullinošs.
6. Atbrīvojušies viens no otra uz īsu brīdi, viņi sajūt atvieglojumu, bet tad atkal cenšas atrast viens otru apgalvojot, ka cilvēkam nav lemts būt vienam uz šīs pasaules.
7. Kalnā kāpēji riskē nedomājot kādas sekas var būt grūti paredzamos negadījumos.
8. Kāds alpīnists kāpa Everestā teikdams:” Sasniegt virsotnes ir mans dzīves uz...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

LV Vēsture 2210G (Atbildes pielikumā)

 Simbolika Kurš ir Latvijas valsts himnas autors (vārds, uzvārds)?*Kādā nozīmīgā pasākumā pirmo reizi publiski izpildīja Dievs, svētī Latviju!? 3. Ko simbolizē zelta saule zilā laukā

Литература (Русская) 19.07.2022

Задание 1. Метафоры Т. Толстой позволяют читателю пофантазировать, повспоминать, пофилософствовать. Из подчеркнутого предложения во втором фрагменте выпиши метафору и поясни ее образный смысл. И вот

Fizika mājasdarbs 07162202

  Uzdevums.   …. 2. uzdevums. ….. 4. uzdevums. F1=80N; l1=4 cm L2 =32 cm F2l2=F1l1 F2*32= 80*4 F2 = 80 x 4 / 32

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.