PĀRBAUDES DARBS 9. KLASEI ,,PIRMS EKSĀMENA”

PĀRBAUDES DARBS 9. KLASEI ,,PIRMS EKSĀMENA”
1. uzdevums (8 punkti).
Izlasi tekstu!
Lai gan Margarita Stāraste ne sevišķi mīl teātri, kā es to noprotu no mūsu sarunām, tomēr katrs viņas zīmējums, katra ilustrētā lappuse grāmatās ir kā teksta dramatizējuma aina, kurā darbojas gan galvenās personas, gan epizodisku lomiņu tēlotāji un kurā netrūkst smalki izstrādātu, bieži ar labsirdīgu smaidu attēlotu mizanscēnu.
„Man visi kukainīši ir ļoti mīļi. Vismīļākie no visas dzīvās dabas. Manu uzmanību viņi sev pievērsuši ar to, ka ir tik dažādi, katrs ar savu raksturu. Piemēram, muša. Muša ir pārāk uzbāzīga un pārāk liela kārumniece. Skudra turpretim taču ir īsts darba rūķis. Bet sienāzis – sienāzis jau nu pēc dabas ir mākslinieks. Viņš tā aizraujas ar savu spēli smilgas galotnē, ka neko apkārt nejūt. Tad viņu dažreiz var noķert!” smaidīdama atzīstas māksliniece.
Starp visiem mīlētajiem kukaiņiem sienāži M.Stārastei ir galvenie varoņi. Viņi ir iepazīti un pētīti jau kopš bērnības gadiem laukos, it...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Mežs manā pastkastītē

Saturs Ievads 3 Teorētiskais materiāls 3 Pētnieciskā daļa 3 Secinājumi 3 Izmantotās literatūras un informāciju avotu saraksts 3 Pielikums 3 Ievads Pilsēta uz pastkastītēm dažkārt

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.