PĀRBAUDES DARBS (Ķīmija)

ķīmija
PĀRBAUDES DARBS
1. variants
Pārbaudes darbs tiek veikts rakstveidā. Rakstīšanas ilgums ir 180 minūtes.
Pārbaudes darba rakstīšanas laikā Jūs drīkstat izmantot papildu literatūru.
Pārbaudes darba galīgais vērtējums ir 10 balles.
Aizpilda pedagogs:
(datums) (paraksts)
1. uzdevums (4 punkti)
a) Pabeidz ķīmisko reakciju vienādojumus!
2Zn + O2 → 2ZnO
Ca + H2SO4 → CaSO4 + H2
2. Uzraksti ķīmisko reakciju vienādojumus!
Lai izveidotu uz dzelzs virsmas aizsargkārtiņu, to apstrādā ar ortofosforskābi saturošu pastu, ķīmiskajā reakcijā rodas ķīmisks savienojums, kurā dzelzs oksidēšanās pakāpē ir +2.
3Fe+2H3PO4==>Fe3(PO4)2+3H2
Alumīniju ievietojot sakarsētā slāpeklī, veidojas alumīnija nitrīds, kuru izmanto grūti kūstošu materiālu izgatavošanai.
2Al+N2==>2AlN
2. uzdevums (2 punkti)
Cinks dabā sastopams minerāla – cinka māna ZnS sastāvā. Lai iegūtu cinku, cinka mānu vispirms apdedzina ar skābekli bagātinātā gaisā, un tad iegūto produktu reducē.
a) Uzraksti pārvērtību virkni, kā no cinka...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

ATBILDES VĒSTULES NOFORMĒŠANAS RAKSTUROJUMS

•Vēstule ir svarīgs saziņas rīks un veids, jo pilda informēšanas un izglītošanas funkciju. No rakstītāja izpratnes par labu vēstuli ir atkarīgs saziņas rezultāts, klienta apmierinātība,

Ķīmija

97. uzd Reakcija A 0 +1 -2 +2 -2 0 Fe + H2SO4 (atšķ.) → FeSO4 + H2 ↑ (vide skāba – ūdensšķīdumā veidojas H+ jonu pārsvars)

Pārbaudes darbs „Elektromagnētisms”

1.uzdevums (6 punkti). Atzīmē, vai apgalvojums ir patiess vai nepatiess. Vai apgalvojums ir patiess? Ievelc krustiņu atbilstīgajā ailē! Nr.p.k. Apgalvojums Jā Nē 1. Ja patstāvīgo

Pārbaudes darbs par okeāniem

Grenlandes jūra Koraļļu jūra Baltijas jūra Melnā jūra Sarkanā jūra Karību jūra Malas jūras Iekšējās jūras Grenlandes jūra Koraļļu jūra Baltijas jūra Melnā jūra Sarkanā

Mape metodiskie meteriāli

par tēmu “VASARA” Mājasdarbs: Mape metodiskie meteriāli par tēmu “VASARA”   Sīkās motorikas attīstībai, radošie darbiņi Darbs ar dziju, lentēm – šņorēšana Darbs ar aplikāciju

Pārbaudes darbs “Līdzsvara”

Pārbaudes darbs „Līdzstrāva”     Vārds, uzvārds ……………………………………………………….. Datums: ………………………. Klase: …………… 1. uzdevums (12 punkti) Izvērtē, vai apgalvojums ir patiess, un pamato savu atbildi!

Iegūstiet piekļuvi visiem +5000 izpildītiem mācību darbiem.

Par 9.90 € jūs varat:
– Pārskatīt visas mūsu arhīvā pieejamās lapas.
– Lejuplādēt jebkurus 10 failus.

Piekļuve būs aktīva 24 stundas.

Jūs varat veikt maksājumu ar jebkuru bankas karti.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.