PĀRBAUDES DARBS (Ķīmija)

ķīmija
PĀRBAUDES DARBS
1. variants
Pārbaudes darbs tiek veikts rakstveidā. Rakstīšanas ilgums ir 180 minūtes.
Pārbaudes darba rakstīšanas laikā Jūs drīkstat izmantot papildu literatūru.
Pārbaudes darba galīgais vērtējums ir 10 balles.
Aizpilda pedagogs:
(datums) (paraksts)
1. uzdevums (4 punkti)
a) Pabeidz ķīmisko reakciju vienādojumus!
2Zn + O2 → 2ZnO
Ca + H2SO4 → CaSO4 + H2
2. Uzraksti ķīmisko reakciju vienādojumus!
Lai izveidotu uz dzelzs virsmas aizsargkārtiņu, to apstrādā ar ortofosforskābi saturošu pastu, ķīmiskajā reakcijā rodas ķīmisks savienojums, kurā dzelzs oksidēšanās pakāpē ir +2.
3Fe+2H3PO4==>Fe3(PO4)2+3H2
Alumīniju ievietojot sakarsētā slāpeklī, veidojas alumīnija nitrīds, kuru izmanto grūti kūstošu materiālu izgatavošanai.
2Al+N2==>2AlN
2. uzdevums (2 punkti)
Cinks dabā sastopams minerāla – cinka māna ZnS sastāvā. Lai iegūtu cinku, cinka mānu vispirms apdedzina ar skābekli bagātinātā gaisā, un tad iegūto produktu reducē.
a) Uzraksti pārvērtību virkni, kā no cinka...

Citi darbi šajā kategorijā

Imants Ziedonis. EPIFĀNIJAS.

Imants Ziedonis. EPIFĀNIJAS. Pastāvīgais darbs literatūrā 12.klasei Uzraksti, kuras I. Ziedoņa epifānijas esi izlasījis un formulē katras izlasītās epifānijas tematu! (5 p.) Mini būtiskākās atziņas,

Mājas uzdevums 0623202201

Mājas uzdevums Izstrādāt aptauju atbilstoši noteiktai problēmai. Izmantot dažādu jautājumu veidus. Sociālā problēma – emocionālā un fiziskā vardarbība skolās. Tiek aptaujāts tieši cilvēks, kas ir

Ķīmija 062022

  Uzdevums. Metāls Kālijs Alumīnijs Dzelzs Varš Zelts Siltumvadītājspēja(W/(mK)) 100 239 80 386 310 Elektrovadītspēja(secībā, sākot no labākās) 4. 3. 5. 1. 2. Cietība(Mosa skala)

“Bille” 29052022G (Atbildes pielikumā)

V. Belševicas autobiogrāfiskais romāns / filma Strādājiet pārī! Noskaties filmu “Bille”, izlasiet romāna fragmentus grāmatā 108.-118.lpp. un veiciet uzdevumus darba lapā, sniedzot izvērstas atbildes (1/2

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.