Pārbaudes darbs kulturoloģijā Nr. 1 “Vizuālās mākslas veidi un žanri”.

Paredzamie darbi un vērtējumi 1. semestrī
1. Pārbaudes darbs kulturoloģijā Nr. 1 “Vizuālās mākslas veidi un žanri”.
Uzraksti 200 vārdu garu eseju “Mans mīļākais mākslas žanrs” vai “Mans mīļākais mākslas veids”.
Kino - ar vidējā darba ilgumu 125 minūtes ir patiesi ievērojami, ka kaut kas, kas tiek izbaudīts salīdzinoši mazu laiku, tiek veidots tik ilgi. Kaut arī projekta ilgums ne vienmēr nosaka rezultāta kvalitāti, tas, ka tik daudz laiks ir atvēlēts vienam projektam, lai izveidotu gatavu filmu tiešām ir apbrīnojami.
Lielākajai daļai mākslas veidu ir vajadzīgas tikai mākslinieka prasmes un tas, ko viņš vai viņa var paveikt. Kino tomēr nav viena cilvēka darbs; tās pieprasa, lai cilvēku komandas ar vienu vienotu mērķi sanāktu viena pabeigta meistardarba tapšanā.
Katrs mākslinieks cenšas pastāstīt stāstu ar savu mākslas formu. Cilvēki komunicē caur stāstiem, un kino spēj uzrunāt skatītāju emocijas un sazināties ar katru skatītāju dažādos līmeņos. Līdzīgi kā glezna vai fotogrāfija, filma ...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.