Pārbaudes darbs latviešu valodā 10. klasei. Fonētika.

Pārbaudes darbs latviešu valodā 10. klasei Fonētika
1. uzdevums. Izlasiet tekstu, lieciet nepieciešamās pieturzīmes un burtus ! ( 36 punkti )
Darbs.

( 3 p.) Es skatos, nenovērsdams acis, un drīz visu manu uzmanību paņem divi mazi putniņi, kas nav lielāki par lauku peļuku. 2. ( 1 p.) Viens par otru čaklāk viņi lec un spurdz, un kaut ko meklē.

( 2 p.) Te no būra, ātri izspurdzis, zālē nokrīt strazds .
( 4 p.) Savu perēkli viņš sen jau savedis kārtībā, jo vakar dārzā es atradu nomestas olu čaulas, kas liecina, ka mazie strazdiņi jau izšķīlušies.
( 1 p.) Tomēr strazds nav apmierināts ar sasniegto. 6. (5 p.) Gādīgais putns noskaidro, vai bērniem ir diezgan mīksta gulēšana, vai tiem nesalst, jo nakts tiešām nebija silta. 7. ( 1 p.) Viņš ņem knābī pērno zāli, knābj vēl un vēl.
( 5 p.) Putns izskatās pēc bārdaina veča, kad beidzot uzlaižas augšā un

iespraucas būrī, bet pēc brīža strazds ir atkal ārā un dodas citās gaitās.

( 5 p.) Pamezdams acis apkārt, ieraugu, ka tepat uz zara, asti ...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

ATBILDES VĒSTULES NOFORMĒŠANAS RAKSTUROJUMS

•Vēstule ir svarīgs saziņas rīks un veids, jo pilda informēšanas un izglītošanas funkciju. No rakstītāja izpratnes par labu vēstuli ir atkarīgs saziņas rezultāts, klienta apmierinātība,

Ķīmija

97. uzd Reakcija A 0 +1 -2 +2 -2 0 Fe + H2SO4 (atšķ.) → FeSO4 + H2 ↑ (vide skāba – ūdensšķīdumā veidojas H+ jonu pārsvars)

Pārbaudes darbs „Elektromagnētisms”

1.uzdevums (6 punkti). Atzīmē, vai apgalvojums ir patiess vai nepatiess. Vai apgalvojums ir patiess? Ievelc krustiņu atbilstīgajā ailē! Nr.p.k. Apgalvojums Jā Nē 1. Ja patstāvīgo

Pārbaudes darbs par okeāniem

Grenlandes jūra Koraļļu jūra Baltijas jūra Melnā jūra Sarkanā jūra Karību jūra Malas jūras Iekšējās jūras Grenlandes jūra Koraļļu jūra Baltijas jūra Melnā jūra Sarkanā

Mape metodiskie meteriāli

par tēmu “VASARA” Mājasdarbs: Mape metodiskie meteriāli par tēmu “VASARA”   Sīkās motorikas attīstībai, radošie darbiņi Darbs ar dziju, lentēm – šņorēšana Darbs ar aplikāciju

Pārbaudes darbs “Līdzsvara”

Pārbaudes darbs „Līdzstrāva”     Vārds, uzvārds ……………………………………………………….. Datums: ………………………. Klase: …………… 1. uzdevums (12 punkti) Izvērtē, vai apgalvojums ir patiess, un pamato savu atbildi!

Iegūstiet piekļuvi visiem +5000 izpildītiem mācību darbiem.

Par 9.90 € jūs varat:
– Pārskatīt visas mūsu arhīvā pieejamās lapas.
– Lejuplādēt jebkurus 10 failus.

Piekļuve būs aktīva 24 stundas.

Jūs varat veikt maksājumu ar jebkuru bankas karti.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.