Pārbaudes darbs latviešu valodā 11. klasei, Fonētika.

Rīgas 1. vidusskola
Pārbaudes darbs latviešu valodā 11. klasei
Fonētika
1. uzdevums. Lieciet nepieciešamās pieturzīmes un burtus! ( Par katru pareizi uzrakstītu teikumu 2 punkti, ja pieļauta 1 kļūda – 1 punkts, 2-..kļūdu – 0 punktu = 24 punkti )
1. “Ak, cik lielisks bija mana tēva mežs, mūsu dzimtas lepnums un gods!” teica mans bijušais tautietis, tagad trimdas latvietis.

Tur priedes šalca varenas dziesmas, tur putni tīrais brīnums dziedāja jeb kuru / jebkuru dziesmu par patiesību, skaudro un rūgto.
Tur, šajā mežā, lidoja taurenīši pa pāriem, un vizēja zirnekļu tīkli kā zaros aiztvērušies, notrūkuši meža meitu - zīda mati.
Raibais dzenis, meža sanitārs, droši klauvēja pie priedes un meklēja kaut kādu/ kautkādu drošu vietiņu slēpnim, lai nodrošinātu sevi ar pārtikas krājumiem.

5. Tur bija viss, un mēs bijām ļoti priecīgi, atrazdamies ik brīdi/ ikbrīdi tur.

Visvairāk mani valdzināja brūklenāji, sīkie, mazie, visiem pazīstamie sila stādiņi ar tumši zaļām, spīdošām lapiņām un balti sār...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Mežs manā pastkastītē

Saturs Ievads 3 Teorētiskais materiāls 3 Pētnieciskā daļa 3 Secinājumi 3 Izmantotās literatūras un informāciju avotu saraksts 3 Pielikums 3 Ievads Pilsēta uz pastkastītēm dažkārt

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.