Pārbaudes darbs latviešu valodā “Sociālie tīkli un tīklošanās” 7. klasei

Pārbaudes darbs latviešu valodā
“Sociālie tīkli un tīklošanās” 7.klasei
I Izlasi tekstu un atbildi uz jautājumiem par to!
Kas izraisa lietotāju vēlmi “sekot” vai “nesekot” zīmolu sociālo tīklu profilu lapām?
Sociālie tīkli ir lielisks veids, kā sākt savu produktu pārdošanu, reklāmu un zīmola vadību internetā. Kādu saturu piedāvāt mērķauditorijai, lai veicinātu tās interesi par Jūsu zīmolu?
Veiksmīgs zīmola profils sociālajos tīklos sākās ar mērķauditorijas izprašanu, pēc kuras vadoties iespējams veidot publikai atbilstošu un interesantu saturu. Tas var ietekmēt zīmola reputāciju tiešsaistē, kā arī autoritāti, turpmākos mārketinga pasākumus un pārdošanas rezultātus.
Izpētot uzņēmuma “Sprout Social Index”, 2016. gada pētījuma datus, iepazināmies ar interesantiem rezultātiem, statistiku, un iemesliem, kādēļ lietotāji izvēlas “sekot” vai “atsekot”  zīmolu sociālo tīklu lapām.
Jautājumi
1. Kāds ir teksta temats? (2 p.)
Temats: Lietotāju reakcija pret uzņēmumu sociālo tīklu profiliem.
2. K...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Bioloģija II semestra parbaudes darbs

Uzdevums (8 punkti) Tabulā pie katra nacionālā parka ieraksti tā izveidošanas gadu, īsumā izklāsti tā darbības pamatuzdevumus un norādi vismaz 5 aizsargājamas augu un dzīvnieku

Dizains un tehnoloģijas

Izveidot 1 radošo uzdevumu vienam, iekļaujot 2 caurviju prasmju pilnveidi, mācību tematam dizainā un tehnoloģijās 4.-6. klasē! Izstrādāt vērtēšanas kritērijus! (Grupa: Temats: Domu kartes izveide

Inovatīva pārvaldība un globālā konkurētspēja

1.uzdevums Laikposmā no 2007. gada līdz 2015. gadam Latvijā tika likvidēts monopols elektroenerģijas tirgū. Atlasi informāciju un uzraksti par būtiskākajām pārmaiņām elektroenerģijas tirgū un ieguvumiem

M3gana iet uz skolu Filozofs Artis Svece

12.klase latviešu valoda 1.PD 2.semestrī Teksta izpratne, gramatika 1. Izlasi tekstu, veic prasītos uzdevumus! M3gana iet uz skolu Filozofs Artis Svece (..) “OpenAI” radītā “čatbota”

Iegūstiet piekļuvi visiem +5000 izpildītiem mācību darbiem.

Par 9.90 € jūs varat:
– Pārskatīt visas mūsu arhīvā pieejamās lapas.
– Lejuplādēt jebkurus 10 failus.

Piekļuve būs aktīva 24 stundas.

Jūs varat veikt maksājumu ar jebkuru bankas karti.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.