Pārbaudes darbs latviešu valodā “Sociālie tīkli un tīklošanās” 7. klasei

Pārbaudes darbs latviešu valodā
“Sociālie tīkli un tīklošanās” 7.klasei
I Izlasi tekstu un atbildi uz jautājumiem par to!
Kas izraisa lietotāju vēlmi “sekot” vai “nesekot” zīmolu sociālo tīklu profilu lapām?
Sociālie tīkli ir lielisks veids, kā sākt savu produktu pārdošanu, reklāmu un zīmola vadību internetā. Kādu saturu piedāvāt mērķauditorijai, lai veicinātu tās interesi par Jūsu zīmolu?
Veiksmīgs zīmola profils sociālajos tīklos sākās ar mērķauditorijas izprašanu, pēc kuras vadoties iespējams veidot publikai atbilstošu un interesantu saturu. Tas var ietekmēt zīmola reputāciju tiešsaistē, kā arī autoritāti, turpmākos mārketinga pasākumus un pārdošanas rezultātus.
Izpētot uzņēmuma “Sprout Social Index”, 2016. gada pētījuma datus, iepazināmies ar interesantiem rezultātiem, statistiku, un iemesliem, kādēļ lietotāji izvēlas “sekot” vai “atsekot”  zīmolu sociālo tīklu lapām.
Jautājumi
1. Kāds ir teksta temats? (2 p.)
Temats: Lietotāju reakcija pret uzņēmumu sociālo tīklu profiliem.
2. K...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

LV Vēsture 2210G (Atbildes pielikumā)

 Simbolika Kurš ir Latvijas valsts himnas autors (vārds, uzvārds)?*Kādā nozīmīgā pasākumā pirmo reizi publiski izpildīja Dievs, svētī Latviju!? 3. Ko simbolizē zelta saule zilā laukā

Литература (Русская) 19.07.2022

Задание 1. Метафоры Т. Толстой позволяют читателю пофантазировать, повспоминать, пофилософствовать. Из подчеркнутого предложения во втором фрагменте выпиши метафору и поясни ее образный смысл. И вот

Fizika mājasdarbs 07162202

  Uzdevums.   …. 2. uzdevums. ….. 4. uzdevums. F1=80N; l1=4 cm L2 =32 cm F2l2=F1l1 F2*32= 80*4 F2 = 80 x 4 / 32

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.