Pārbaudes darbs Nr. 4 literatūrā.

Pārbaudes darbs Nr. 4 literatūrā
10. klasei. ( Radošais).
Uzdevums. Uzrakstiet jaunrades darbu ( apjoms – 300 vārdu )!
Tēma. Ziemassvētku burvīgā pasaka.
Nosacījumi: 1. darba žanrs – brīvais ( pārspriedums, vēstījums, pasaka, eseja, dzejolis )
2. ievērojiet kritērijus: tēma, forma, kompozīcija, sižets, tēlainās izteiksmes līdzekļi un stils, valoda, pareizrakstība, ortogrāfija un interpunkcija.
Ak, Ziemassvētki! Atkal šis laiks, kad gribas ticēt labā, mīlēt, gaidīt brīnumus! Bet vai tiešam Ziemassvētki nepazaudēja savu svinīguma garu?
Mūsdienas rodas priekšstats, ka Ziemassvētki ir tikai marketinga gājiens, lai nopelnītu vairāk naudas. Latvijā jau pēc, un dažviet arī pirms, 18. novembra svētkiem veikalos sāk parādīties ziemassvētku rotājums, uz veikalu plauktiem jau sen ievietoti egļu rotājumi, enģēlīši, jaungadu saldumi, visdažādākas dāvanas. Vai tiešām Ziemassvēki sākas novembrī?
Medijos un visapkārt tiek runāts, ka vajag radīt svētku sajūtu – rotāt eglītes, cept piparkūkas, pucēti...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Bioloģija II semestra parbaudes darbs

Uzdevums (8 punkti) Tabulā pie katra nacionālā parka ieraksti tā izveidošanas gadu, īsumā izklāsti tā darbības pamatuzdevumus un norādi vismaz 5 aizsargājamas augu un dzīvnieku

Dizains un tehnoloģijas

Izveidot 1 radošo uzdevumu vienam, iekļaujot 2 caurviju prasmju pilnveidi, mācību tematam dizainā un tehnoloģijās 4.-6. klasē! Izstrādāt vērtēšanas kritērijus! (Grupa: Temats: Domu kartes izveide

Inovatīva pārvaldība un globālā konkurētspēja

1.uzdevums Laikposmā no 2007. gada līdz 2015. gadam Latvijā tika likvidēts monopols elektroenerģijas tirgū. Atlasi informāciju un uzraksti par būtiskākajām pārmaiņām elektroenerģijas tirgū un ieguvumiem

M3gana iet uz skolu Filozofs Artis Svece

12.klase latviešu valoda 1.PD 2.semestrī Teksta izpratne, gramatika 1. Izlasi tekstu, veic prasītos uzdevumus! M3gana iet uz skolu Filozofs Artis Svece (..) “OpenAI” radītā “čatbota”

Iegūstiet piekļuvi visiem +5000 izpildītiem mācību darbiem.

Par 9.90 € jūs varat:
– Pārskatīt visas mūsu arhīvā pieejamās lapas.
– Lejuplādēt jebkurus 10 failus.

Piekļuve būs aktīva 24 stundas.

Jūs varat veikt maksājumu ar jebkuru bankas karti.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.