Pārbaudes darbs Nr. 4 literatūrā.

Pārbaudes darbs Nr. 4 literatūrā
10. klasei. ( Radošais).
Uzdevums. Uzrakstiet jaunrades darbu ( apjoms – 300 vārdu )!
Tēma. Ziemassvētku burvīgā pasaka.
Nosacījumi: 1. darba žanrs – brīvais ( pārspriedums, vēstījums, pasaka, eseja, dzejolis )
2. ievērojiet kritērijus: tēma, forma, kompozīcija, sižets, tēlainās izteiksmes līdzekļi un stils, valoda, pareizrakstība, ortogrāfija un interpunkcija.
Ak, Ziemassvētki! Atkal šis laiks, kad gribas ticēt labā, mīlēt, gaidīt brīnumus! Bet vai tiešam Ziemassvētki nepazaudēja savu svinīguma garu?
Mūsdienas rodas priekšstats, ka Ziemassvētki ir tikai marketinga gājiens, lai nopelnītu vairāk naudas. Latvijā jau pēc, un dažviet arī pirms, 18. novembra svētkiem veikalos sāk parādīties ziemassvētku rotājums, uz veikalu plauktiem jau sen ievietoti egļu rotājumi, enģēlīši, jaungadu saldumi, visdažādākas dāvanas. Vai tiešām Ziemassvēki sākas novembrī?
Medijos un visapkārt tiek runāts, ka vajag radīt svētku sajūtu – rotāt eglītes, cept piparkūkas, pucēti...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

ATBILDES VĒSTULES NOFORMĒŠANAS RAKSTUROJUMS

•Vēstule ir svarīgs saziņas rīks un veids, jo pilda informēšanas un izglītošanas funkciju. No rakstītāja izpratnes par labu vēstuli ir atkarīgs saziņas rezultāts, klienta apmierinātība,

Ķīmija

97. uzd Reakcija A 0 +1 -2 +2 -2 0 Fe + H2SO4 (atšķ.) → FeSO4 + H2 ↑ (vide skāba – ūdensšķīdumā veidojas H+ jonu pārsvars)

Pārbaudes darbs „Elektromagnētisms”

1.uzdevums (6 punkti). Atzīmē, vai apgalvojums ir patiess vai nepatiess. Vai apgalvojums ir patiess? Ievelc krustiņu atbilstīgajā ailē! Nr.p.k. Apgalvojums Jā Nē 1. Ja patstāvīgo

Pārbaudes darbs par okeāniem

Grenlandes jūra Koraļļu jūra Baltijas jūra Melnā jūra Sarkanā jūra Karību jūra Malas jūras Iekšējās jūras Grenlandes jūra Koraļļu jūra Baltijas jūra Melnā jūra Sarkanā

Mape metodiskie meteriāli

par tēmu “VASARA” Mājasdarbs: Mape metodiskie meteriāli par tēmu “VASARA”   Sīkās motorikas attīstībai, radošie darbiņi Darbs ar dziju, lentēm – šņorēšana Darbs ar aplikāciju

Pārbaudes darbs “Līdzsvara”

Pārbaudes darbs „Līdzstrāva”     Vārds, uzvārds ……………………………………………………….. Datums: ………………………. Klase: …………… 1. uzdevums (12 punkti) Izvērtē, vai apgalvojums ir patiess, un pamato savu atbildi!

Iegūstiet piekļuvi visiem +5000 izpildītiem mācību darbiem.

Par 9.90 € jūs varat:
– Pārskatīt visas mūsu arhīvā pieejamās lapas.
– Lejuplādēt jebkurus 10 failus.

Piekļuve būs aktīva 24 stundas.

Jūs varat veikt maksājumu ar jebkuru bankas karti.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.