Pārbaudes darbs Nr. 4 literatūrā.

Pārbaudes darbs Nr. 4 literatūrā
10. klasei. ( Radošais).
Uzdevums. Uzrakstiet jaunrades darbu ( apjoms – 300 vārdu )!
Tēma. Ziemassvētku burvīgā pasaka.
Nosacījumi: 1. darba žanrs – brīvais ( pārspriedums, vēstījums, pasaka, eseja, dzejolis )
2. ievērojiet kritērijus: tēma, forma, kompozīcija, sižets, tēlainās izteiksmes līdzekļi un stils, valoda, pareizrakstība, ortogrāfija un interpunkcija.
Ak, Ziemassvētki! Atkal šis laiks, kad gribas ticēt labā, mīlēt, gaidīt brīnumus! Bet vai tiešam Ziemassvētki nepazaudēja savu svinīguma garu?
Mūsdienas rodas priekšstats, ka Ziemassvētki ir tikai marketinga gājiens, lai nopelnītu vairāk naudas. Latvijā jau pēc, un dažviet arī pirms, 18. novembra svētkiem veikalos sāk parādīties ziemassvētku rotājums, uz veikalu plauktiem jau sen ievietoti egļu rotājumi, enģēlīši, jaungadu saldumi, visdažādākas dāvanas. Vai tiešām Ziemassvēki sākas novembrī?
Medijos un visapkārt tiek runāts, ka vajag radīt svētku sajūtu – rotāt eglītes, cept piparkūkas, pucēti...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Matem.122G (Gatavs darbs pielikumā)

4.uzdevums (16punkti) Aplūkojot zīmējumus, nosauc un uzzīmē daudzstūri, kas rodas taisnu prizmu vai piramīdu šķeļot ar plakni (4. zīm. dota četrstūra piramīda). Pamato, kāda figūra

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.