Pārbaudes darbs Nr. 4 literatūrā.

Pārbaudes darbs Nr. 4 literatūrā
10. klasei. ( Radošais).
Uzdevums. Uzrakstiet jaunrades darbu ( apjoms – 300 vārdu )!
Tēma. Ziemassvētku burvīgā pasaka.
Nosacījumi: 1. darba žanrs – brīvais ( pārspriedums, vēstījums, pasaka, eseja, dzejolis )
2. ievērojiet kritērijus: tēma, forma, kompozīcija, sižets, tēlainās izteiksmes līdzekļi un stils, valoda, pareizrakstība, ortogrāfija un interpunkcija.
Ak, Ziemassvētki! Atkal šis laiks, kad gribas ticēt labā, mīlēt, gaidīt brīnumus! Bet vai tiešam Ziemassvētki nepazaudēja savu svinīguma garu?
Mūsdienas rodas priekšstats, ka Ziemassvētki ir tikai marketinga gājiens, lai nopelnītu vairāk naudas. Latvijā jau pēc, un dažviet arī pirms, 18. novembra svētkiem veikalos sāk parādīties ziemassvētku rotājums, uz veikalu plauktiem jau sen ievietoti egļu rotājumi, enģēlīši, jaungadu saldumi, visdažādākas dāvanas. Vai tiešām Ziemassvēki sākas novembrī?
Medijos un visapkārt tiek runāts, ka vajag radīt svētku sajūtu – rotāt eglītes, cept piparkūkas, pucēti...

Citi darbi šajā kategorijā

Imants Ziedonis. EPIFĀNIJAS.

Imants Ziedonis. EPIFĀNIJAS. Pastāvīgais darbs literatūrā 12.klasei Uzraksti, kuras I. Ziedoņa epifānijas esi izlasījis un formulē katras izlasītās epifānijas tematu! (5 p.) Mini būtiskākās atziņas,

Mājas uzdevums 0623202201

Mājas uzdevums Izstrādāt aptauju atbilstoši noteiktai problēmai. Izmantot dažādu jautājumu veidus. Sociālā problēma – emocionālā un fiziskā vardarbība skolās. Tiek aptaujāts tieši cilvēks, kas ir

Ķīmija 062022

  Uzdevums. Metāls Kālijs Alumīnijs Dzelzs Varš Zelts Siltumvadītājspēja(W/(mK)) 100 239 80 386 310 Elektrovadītspēja(secībā, sākot no labākās) 4. 3. 5. 1. 2. Cietība(Mosa skala)

“Bille” 29052022G (Atbildes pielikumā)

V. Belševicas autobiogrāfiskais romāns / filma Strādājiet pārī! Noskaties filmu “Bille”, izlasiet romāna fragmentus grāmatā 108.-118.lpp. un veiciet uzdevumus darba lapā, sniedzot izvērstas atbildes (1/2

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.