Pārbaudes darbs – pārspriedums par literatūras, kultūras jautājumiem.

Literatūra 11. klasei
Pārbaudes darbs – pārspriedums par literatūras, kultūras jautājumiem.
Latviešu literatūra un es.
Dzīves ceļā ir svarīgi draugi, ģimene un mīļie cilvēki, kas ir blakus, palīdz jebkurā brīdī un pilnveido manu dzīvi un domā kopā ar mani, labi mani saprot. Taču, svarīgi arī domubiedri rakstnieku lokā, ir tik patīkami lasīt grāmatu un saprast to, ka tu domā vienā vilnī kopā ar autoru. Latviešu literatūrā bija un ir daudz izcilu rakstnieku, un tikai daži no viņiem ir īpaši tuvi maniem dzīves uzskatiem un radījumam.
Manu sirdi īpaši sasilda Blaumanis. Kas savos darbos izceļas ar patiesumu, reālisma apziņu. Daiļdarbos jūtama satīra, reizēm pat pārāk skarba ironija. Blaumanis atklāj savas emocijas, temperamentu, estētisko pārliecību. R. Blaumanis reiz teicis “Vajag sevi rokā ņemt, daudz lasīt un izglītot prātu un jūtas, tad rādīsies šis dvēseles dziļums. Ar to vēl nepietiek – pāri tam dziļumam jābūvē stiprs paškritikas tilts.” Patiesi vārdi, nepietiek tikai ar lasīšanu, va...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.