Pārbaudes darbs „Vara un kultūra”

Pārbaudes darbs „Vara un kultūra”
1.uzdevums. Izskaidro, kādā veidā par varas avotiem kalpo minētās parādības! Mini piemērus!(3 p.)
-Īpašas spējas viena no galvēnajām īpašam spējam ir spēja pierunāt cilvēkus un ietekmēt cilvēku prātus, labas oratoras īpašibas. Piemērs – Adolfs Hitlers.
-Slava _ja runa iet par demokratiskām vēlēšanām, pilsoņi balso par pazīstamiem cilvēkiem, domājot, ka viņiem pieder viņu filmu, dziesmu, grāmatu varoņu īpašības. Viens no piemēriem – Arnolds Švarcnegers.
-Nauda _lieli naudas resursi ļauj patērēt vairāk uz pirmsvelēšanas kompāniju, uz reklāmu, imidža, reputācijas veidošanu. Piemērs – ASV kandidāts Donalds Tramps.
2.uzdevums. Nosaki, kuriem sabiedrības veidiem atbilst kultūras parādības! 8p.

Sabiedrība ciena gan kopējas, gan atsevišķu grupu vērtības.
Demokrātiskas varas sabiedrība

Valsts vadītājs bauda cieņu, jo ir atrisinājis būtiskas problēmas.
Harismātiskas varas sabiedrība

Valdniekus pielūdz kā dievus un tiem ceļ milzu kapenes.
Harismātiskas var...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

ATBILDES VĒSTULES NOFORMĒŠANAS RAKSTUROJUMS

•Vēstule ir svarīgs saziņas rīks un veids, jo pilda informēšanas un izglītošanas funkciju. No rakstītāja izpratnes par labu vēstuli ir atkarīgs saziņas rezultāts, klienta apmierinātība,

Ķīmija

97. uzd Reakcija A 0 +1 -2 +2 -2 0 Fe + H2SO4 (atšķ.) → FeSO4 + H2 ↑ (vide skāba – ūdensšķīdumā veidojas H+ jonu pārsvars)

Pārbaudes darbs „Elektromagnētisms”

1.uzdevums (6 punkti). Atzīmē, vai apgalvojums ir patiess vai nepatiess. Vai apgalvojums ir patiess? Ievelc krustiņu atbilstīgajā ailē! Nr.p.k. Apgalvojums Jā Nē 1. Ja patstāvīgo

Pārbaudes darbs par okeāniem

Grenlandes jūra Koraļļu jūra Baltijas jūra Melnā jūra Sarkanā jūra Karību jūra Malas jūras Iekšējās jūras Grenlandes jūra Koraļļu jūra Baltijas jūra Melnā jūra Sarkanā

Mape metodiskie meteriāli

par tēmu “VASARA” Mājasdarbs: Mape metodiskie meteriāli par tēmu “VASARA”   Sīkās motorikas attīstībai, radošie darbiņi Darbs ar dziju, lentēm – šņorēšana Darbs ar aplikāciju

Pārbaudes darbs “Līdzsvara”

Pārbaudes darbs „Līdzstrāva”     Vārds, uzvārds ……………………………………………………….. Datums: ………………………. Klase: …………… 1. uzdevums (12 punkti) Izvērtē, vai apgalvojums ir patiess, un pamato savu atbildi!

Iegūstiet piekļuvi visiem +5000 izpildītiem mācību darbiem.

Par 9.90 € jūs varat:
– Pārskatīt visas mūsu arhīvā pieejamās lapas.
– Lejuplādēt jebkurus 10 failus.

Piekļuve būs aktīva 24 stundas.

Jūs varat veikt maksājumu ar jebkuru bankas karti.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.