PARĪZES SOCIOLOĢIJA

Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultāte
Sociālo un Humanitāro Zinātņu institūts
Jelgava 2021
IEVADS
Visromantiskākā pilsēta pasaulē ir Parīze. Katrs stūris, pagalms, parks vai laukums ir piesātināts ar mīlestības atmosfēru. Lieliski mākslinieki un dzejnieki iedvesmu meklē Parīzē vairāk nekā 2000 gadus. Šī neticami skaistā pilsēta, kas atrodas Sēnas upes krastos, apbrīno seno arhitektūru un lieliskās ainavas. Parīzē ir viss brīnišķīgām brīvdienām: piedzīvojumi, romantika, visdažādākās izklaides, garda franču šokolāde un moderni iepirkšanās.
Daudzus gadsimtus šo skaisto pilsētu ir slavējuši lieli dzejnieki, un visai pasaulei pazīstami mākslinieki nodod tās skaistumu un varenību. Iespējams, ka jebkura cilvēka sapnis ir apmeklēt Parīzi un ienirt burvīgajā tās ielu un rajonu atmosfērā, apmeklēt veikalus un veikalus ar slaveno franču dizaineru zīmolu drēbēm, pieskarties lieliskajam arhitektūras un mākslas mantojumam. Tieši tāpēc es esmu izvēlējies šo pilsētu ar savu pētījumu.
Parīze i...

Citi darbi šajā kategorijā

Sociālā stratifikācija

Sociālā stratifikācija Anotācija 2 Ievads 4 1. Sociālās stratifikācijas jēdziens un būtība 5 2. Stratifikācijas kritēriji 6 3. Sociālās stratifikācijas sistēmas 8 4. Nozīmīgākās stratifikācijas

The Organisation for Economic Cooperation and Development

https://www.researchgate.net/publication/237297172_The_Organisation_for_Economic_Cooperation_and_Development_OECD GLOBAL MONITOR The Organisation for Economic Cooperation and Development RICHARD WOODWARD The Organisation for Economic Co-operation and Development (OECD) is frequently cited as one

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.